automobilio spalvos keitimas
Transportas

Automobilio spalva lemia Jūsų charakterį? Pasakoja psichologas

Nuosava transporto priemonė daugeliui žmonių yra ne tik patogumas, tačiau taip pat ir laisvė, galiausiai, būtinumas bei asmenybės dalis. Ypač tokiu atveju, kai automobilis yra reikalingas darbui, tad be jo – nei iš vietos. Psichologai teigia, kad daugelis mūsų net nepagalvodami renkasi tokios spalvos automobilius, kokie geriausiai atspindi mūsų charakterį. Lygiai taip pat kaip ir drabužius, aksesuarus, batus, kurie taip pat yra mūsų pasąmonės dalis.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie automobilių spalvas – skaitykite straipsnį, kuriame dalinamės psichologo įžvalgomis. Juolab nepamirškite, kad automobilio spalvos keitimas tiek su specialiais dažais, tiek su plėvele šiuo metu yra gana greitas ir paprastas, tad pakoreguoti savo transporto priemonės spalvą pagal suvokimą – ką konkretus atspalvis reiškia – nebus sunku.

Raudonos transporto priemonės savininkas

Raudona daugelyje kontekstų yra siejama su aistra, tad visiškai taip pat yra ir kalbant apie transporto priemones. „Dažniausiai raudonus ir tuo pačiu ryškius automobilius renkasi tie, kurie nebijo būti dėmesio centre, tie, kurie yra drąsūs ir tuo pačiu nori tai parodyti. Toks žingsnis yra drąsus, tačiau nepamirškite, kad pabodus būti centre – visada galimas spalvos pakeitimas“,- pasakoja psichologas.

Žalios transporto priemonės savininkas

Žalios spalvos automobiliai Lietuvoje gana reti, tad nieko keisto, kad tokį pamačius vis tiek sukasi akis į jį. Tam tikra prasme žmogus gali norėti dėmesio, nors pati žalia spalva dažniausiai vadinama neutralia, tokia, kuri nereikalauja daug dėmesio. Nusprendus seną transporto priemonę atgaivinti ir suteikti jai žalią spalvą –siūlome nepamiršti, tad jos pačios spalvų gausa taip pat labai plati. Nuo samaninės iki ryškiai salotinės. Kokia gražiausia Jums?

Geltonos transporto priemonės savininkas

Dar viena reta spalva yra geltona. Dažniausiai siejama su sportinio tipo automobiliais, taip pat kai kurie teigia, kad tai yra moteriška spalva. Kadangi originaliai retai galima rasti tokią transporto priemonę, natūralu, kad ši spalva dažniausiai perdažoma arba atgaivinama naudojant lipdukus.

Mėlynos transporto priemonės savininkas

Psichologas teigia, kad tamsiai mėlynos spalvos mylėtojai dažniausiai yra labai ištikimi. „Pastebima, kad dažniausiai mėlynos spalvos asai keičia transporto priemonės modelius, charakteristikas, tačiau ne spalvas, kurios visada išlieka tos pačios. Tai rodo, kad žmogus yra ramaus būdo, dažniausiai renkasi įprastus dalykus ir nenori gyvenime nieko drastiško,– pasakoja psichologas.

Juodos transporto priemonės savininkas

Reikia daugiau dėmesio skirti žmonėms, kurie vairuoja juodas transporto priemones, kadangi tai dažniausiai yra labai drąsios asmenybės, kurios mėgsta galią laikyti savo rankose. Tiesa, juoda dažnai pasirenkami dėl praktiškumo, kadangi ant jos kur kas mažiau matosi nešvarumai. Visgi, tai, kad žmogus nenori daug laiko skirti auto priežiūrai – apie jį taip pat pasako gana nemažai. Psichologai teigia, kad dažniausiai juodų auto savininkai labiau pasitiki savimi.

Baltos transporto priemonės savininkas

Dar viena gana mėgstama spalva yra balta, kuri dažniausiai patinka perfekcionistams. Kai kurie teigia, kad balta spalva reiškia, jog žmogus yra labai pedantiškas. Visgi, balta spalva yra ne tokia tepli kaip gali atrodyti. Tam tikri nešvarumai ant jos net nematyti.

Kad ir kokia spalva Jums atrodo pati gražiausia, svarbiausia, kad ji būtų švari, kad ant mašinos kapoto bei kitose vietose nebūtų jokių subraižymų ir panašiai. Tuomet jokio skirtumo, koks bus automobilis – jis atrodys puikiai. Jeigu esama spalva jau kiek pablukusi bei su defektais – siūloma atnaujinti ją su plėvele arba dažais, kurie gali net ir senam automobiliui grąžinti vertę.