Sveikata

Kanapių arbata imuniteto stiprinimui.

Verta pastebėti tai, kad oras už lango tikrai jau nedžiugina. Darganotas ruduo, rūkas, lietus, šaltis…Visą tai mūsų organizmą gali paveikti neigiama linkme. Būtina suvokti tai, kad kanapiu arbata (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-arbata) gali visą tai pakeisti. Gi, maloniai šiltas gėrimas visuomet nuteikia teigiamai, tarsi apgaubia jaukumu, sukuria tam tikrą vidinį balansą ir harmoniją. Be jokios abejonės, kiekvienas iš mūsų gerai žinome, kaip tai yra svarbu ir reikšminga. O taip retai galime skirti laiko tik sau. Darbas, namai ir kitos įvairios veiklos tarsi atima iš mūsų visą laiką. Tai gera sustoti, pamiršti dienos darbus, stresines situacijas ir įtampą. Verta pastebėti, kad visa tuo pasimėgauti pavyksta tikrai ne kiekvienam ir ne taip dažnai, kaip norėtume. Tačiau, kad ir kokie bebūtume užsiėmę, bent kelias minutes svarbu rasti laiko sau ir puodeliui šiltos kanapių arbatos. Permainingų orų pasekmės odai: kaip ją išsaugoti sveiką ir gražią?

Kanapių arbata  – pagalba imuniteto stiprinimo klausimu

Drąsiai galima teigti, kad stiprinti imunitetą labai svarbu ištisus metus. Nors dažnai yra teigiama, kad vasaros sezono metu to daryti tikrai nereikia, pasikliauti šia informacija tikrai nėra teisinga. Puikiai suvokiame tai, kad ne kiekvienas, net vasaros sezono metu, galime praleisti pakankamai daug laiko lauke, kur saulės šviesa mus “maitintų” vitaminu D ar Sėjamoji kanapė savybėmis. Gerai žinome, kad tai riboja ir gyvenamoji vieta ir darbo veikla ir įvairiausios panašios aplinkybės. Tad, natūralu, kad apie natūralų imuniteto stiprinimą čia nereikia kalbėti, o Moliniame name gyvenantys ir kanapes auginantys Šironai: norėjome vaikams dovanoti laisvę.

Kitas labai svarbus aspektas – vaisiai, daržovės ir uogos. Tai, vasaros sezono metu prekybos vietų asortimente jų galime rasti kur kas daugiau, įvairesnių ir itin šviežių. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad jūs jas įsigysite ir suvalgysite. Tikrai yra žmonių, kurie ne itin mėgsta šios kategorijos produktus, tad, visiškai natūralu, kad jų organizmas taip reikalingų vitaminų ir mineralų negaus. Įdomu: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-aliejus-gali-jums-padeti-jei-vargina-pms-simptomai-16.

Silpnas imunitetas ir pasekmės

Gerai žinome tai, kad nusilpęs imunitetas apie tai mums gali pranešti pačiais įvairiausiais būdais. Tai jums gali pranešti:

  • Prasta nuotaika, staigi nuotaikų kaita;
  • Mieguistumas;
  • Žemas darbingumo lygis;
  • Motyvacijos praradimas;
  • Bendras silpnumas ir pan.

Drąsiai galima teigti, kad kanapiu produktai (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-produktai), o ypatingai – kanapiu aliejus (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-aliejus), gali padėti kovoti su šiomis problemomis. Tad, prisiminkite, kad imunitetą labai svarbu stiprinti ne tik rudens sezono metus, tačiau ištisus metus. O tai padaryti tikrai nėra taip sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.