Pokerio kombinacijos
Įvairūs

Norite pagerinti savo pokerio statistiką?

Jei žaidžiate pokerį, greičiausiai renkatės „Texas Hold‘em“ žaidimo variantą. Tokiu atveju turbūt nuolatos bandote rasti pačią efektyviausią pokerio strategiją, kuri galėtų jums padėti laimėti. Pateiksime jums kelis aspektus, kurių nereikėtų praleisti pro savo akis, jei norite, kad jūsų pokerio statistika atitiktų jūsų lūkesčius.

  • Pirmiausia pokerio žaidėjas turėtų išmokti tinkamai elgtis gavęs pirmąsias dvi kortas – dar prieš pamatant tris ant stalo atverčiamas bendras kortas. Tai labai svarbu. Nuo to, kokį sprendimą priimsite, gali priklausyti ir visa tolimesnė konkrečios žaidimo partijos eiga.
  • Tuomet ateina metas pamatyti jau minėtas tris kortas – šiuo atveju reikia būti labai atsargiems ir atidiems. Tai reiškia, kad kai kurie už jūsų stalo sėdintys žaidėjai jau gali tikėtis pakankamai stiprios pokerio kombinacijos, o tai reiškia, kad jie jūs savo rankose neturite ganėtinai gerų kortų, su kiekviena ant stalo atversta korta jūsų tikimybė laimėti mažėja.
  • Ketvirtoji ant stalo padedama korta gali apversti visą žaidimą aukštyn kojomis. Arba prieš tai laimėtoju save laikęs žaidėjas dar labiau sustiprins savo poziciją, arba priešingai – vadžias perleis į kito varžovo rankas.
  • Na, ir galiausiai paskutinė penktoji korta – dažniausiai ji nebūna reikšminga, t.y. radikaliai nepakeičia žaidimo eigos. Tačiau šią akimirką labai svarbu pastebėti, kas blefuoja ir priimti pačius tinkamiausius ir sėkmingiausius sprendimus.
  • Labai svarbu ir tai, kokios yra jūsų galimybės laimėti. Šiuo atveju nekalbame apie blefavimo sugebėjimus. Turite apskaičiuoti laimėjimo tikimybę. Žinoma, pradedančiajam žaidėjui tai padaryti gali būti pakankamai sudėtinga, tačiau bėgant laikui ir nepaliaujamai praktikuojantis – jūsų įgūdžiai gerės ir tai padaryti taps vis paprasčiau.
  • Ar ką nors esate girdėję apie pokerio psichologiją? Kiekvienas žaidėjas, kuris nori tapti sėkmingu ir pelningai žaidžiančiu – turi išmokti valdyti savo emocijas. Tik tokiu būdu bus galima lengviau priimti teisingus sprendimus. Dažniausiai žaidėjai, kurie susiduria su dideliais pralaimėjimais, nemoka valdyti savo emocijų – jie elgiasi neapgalvotai, nesistemingai ir emocionaliai. Tuo tarpu tie žaidėjai, kurie labai daug dėmesio skiria psichologiniam aspektui, sulaukia didesnio pasisekimo.