pockertracker 4
Finansai,  IT ir technologijos,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai

PokerTracker 4 bei kitos pokerio programos analizei

Ieškodami galimybių supaprastinti pokerio žaidimą, dauguma pradedančių imasi gana paprastų priemonių – naudojasi specialia programine įranga, kuri padeda atlikti tam tikrus veiksmus, neskiriant per daug laiko. Viena iš tokių programų – PokerTracker 4. Tai yra labai patogus įrankis, kuris leidžia atlikti nemažą dalį veiksmų, kurie įprastai reikalautų daug skaičiavimų bei loginio mąstymo. Su įvairiomis programomis ypač lengva analizuoti savo padarytas klaidas. Būtent todėl tokia programine įranga naudojasi ne tik pradedantieji, bet ir profesionalai.

Šios programos galimybės yra labai plačios, tačiau nereikėtų galvoti, kad tai kažkokia nelegali programa, su kuria lengviau laimėsite. Žinoma, ji labai pagelbės, nes pavyzdžiui, esant padalinimui, nereikės skaičiuoti tikimybių ir t.t. Ši programa padarys tai už jus. Kaip bebūtų, tai yra viena populiariausių programų, kurią galite naudoti teisėtai kiekviename pokerio kambaryje. Tiksliau ne kiekviename, o populiariausiuose.

Kalbant apie kitus būdus susitvarkyti su laiko gaišimu analizė metu, siūlytume daugiau dėmesio skirti ir savo proto lavinimui. Tai ypač padės norint priimti staigius sprendimus. Daug žmonių galvoja, kad viską galima atlikti mintinai – taip galima, tačiau neturėtumėte galvoti, kad vien tikimybių dėka visada pavyks išlošti. Jums teks ir rizikuoti, nes pokerio žaidimas ne visada yra paremtas vien tik matematiniais skaičiavimais. Žinoma, čia mes akcentuojame žaidimą virtualioje erdvėje, nes juk realiuose turnyruose tokios programinės įrangos nenaudosite – jos paprasčiausiai nėra.

Kas liečia tikimybes, jos ne visada bus palankios, tačiau tai nereiškia, kad negalite rizikuoti ir tikėtis išlošti esant net ir mažoms galimybėms. Juk ir gyvuose turnyruose ne kartą matėte kaip mažų tikimybių laimėjimai tampa įmanomais. Jūs tikrai patirsite gėdingus ir atrodo – netikėtus pralaimėjimus, nes kaip jau aiškinome – ne viskas yra paremta tik matematika, pokeryje dažnai prireikia ir sėkmės, tad kas žino – galbūt ir jums ji kažkada nusišypsos kai to labiausiai reikės.

Kitą vertus, tokios programos yra labai naudingos besimokant. Jos dažnai yra naudojamos atliekant savo žaidimo analizę. Juk neskaičiuosite savo paskutinių žaidimų padalinimų tikimybių? Būtent šios programos viską apskaičiuos už jus.