Laisvalaikis

Baidarių nuoma – puiki pramoga bernvakariui

baidariu-nuoma-bernvakariuiIeškodami pramogų dviem, turėtumėte atkreipti dėmesį į baidarių nuomą. Tai tikrai nebrangi ir dėmesio verta pramoga, tinkanti įvairaus amžiaus, įvairaus išsilavinimo žmonėms, turintiems potraukį natūraliai gamtai, ramiam, tačiau nepasyviam poilsiui. Būtent tai gali garantuoti baidarės.

Plaukiantieji baidarėmis dažnai išryškina ramybę kaip privalumą, tačiau linksmos, nuotykių ištroškę kompanijos taip pat puikiai džiaugiasi baidarių plaukimu, kuris nė iš tolo neprimena ramaus poilsio. Plaukiant su būriu draugų galima suorganizuoti įvairias varžybas, tarp kurių populiariausios greičio, taip pat galima baidarėse atšvęsti mergvakarį, bernvakarį ar net leistis į vestuvinę kelionę, kuri ne tik bus išskirtinė, bet ir juokingai pigi, lyginant su įprastomis povestuvinėmis kelionėmis.

Kaip matote, baidarių nuoma labai universali pramoga, tinkama įvairiausiems žmonėms. Todėl jei dar niekada neplaukėte jomis, dabar labai tinkamas metas tą išmėginti. Vasaros metu baidarių nuoma labai aktyvi ir populiari, todėl nesunkiai rasite ir su Jumis kartu norinčių plaukti žmonių, o jei reikės kokios pagalbos – visuomet sutiksite kitų keliautojų. Be to, vasarą upės mažiau aktyvios, ne tokios pavojingos kaip pavasarį, todėl gana saugios plaukti, ypač, jei pasirenkama nesudėtinga, paprasta upė, kuri yra plati, ne itin srauni, o joje nėra daugybės nuvirtusių medžių ar kitų plaukimą sudėtingesniu paverčiančių kliūčių.

Be viso to, labai svarbu, net ir patyrusiems plaukikams, o ne tik pradedantiesiems irkluotojams, būti su gelbėjimosi liemenėmis, apsaugoti savo daiktus hermetiniuose maišuose, kurie nepraleis vandens ir apvirtimo atveju apsaugos Jūsų daiktus bei jie liks sausi tuomet, kai jų tikrai reikės ir norėsis. Tai padeda apsisaugoti ir nuo peršalimo, ligų.

Šiek tiek prisibijantiems plaukimo baidarėmis (vandens baimė ar panašiai) siūloma pradžiai rinktis seklesnes (tačiau ne per daug sekles), skaidresnes upes, kuriose matysis dugnas – taip jausitės saugiau. Paplaukę keletą valandų jau lengviau ir laisviau galėsite tęsti savo kelionę, o po kurio laiko ir vėl pakartoti baidarių nuomą, nes tai vienas labiausiai sužavinčių ir vėl nesunkiai įgyvendinamų pramogai skirtų užsiėmimų.

Pasidomėję baidarių nuoma ir susigundę siūlomomis paslaugomis nepamirškite atsilaisvinti ir kelių savaitgalių į priekį, nes, labai tikėtina, norėsis vėl ir vėl plaukti, išmėginti dar neplauktas upes, pasimėgauti gamta, kol orai tą leidžią, kadangi atėjus žiemai dauguma pradeda gyventi pasyviau, stengiasi kuo mažiau būti lauke dėl atšiauraus lietuviško klimato. Taigi, išsibūkite gryname ore vasarą, kad užtektų jo žiemai ar toms dienoms, kuomet už lango pliaups lietus ir siautės šiaurės vėjai.