buduaro fotosesija
Grožis,  Patarimai

Buduaro fotosesija – kas tai ir kam to reikia?

Žodis „Buduaras“ yra kilęs iš prancūzų kalbos. Dar aštuonioliktame amžiuje šioje šalyje tokios fotosesijos tapo madingomis. Kitaip tariant, buduaro fotosesija dar paprasčiau yra vadinama erotine fotosesija. Šios fotosesijos metu, fotografas pasistengs į foto objektyvą įamžinti nuostabų ir paslaptingą moters pasaulį. Dažnai, tokia fotosesija yra atliekama miegamajame, viešbučio kambariuose, namų kambariuose – tokiose vietose, kur moteris gali pilnai atsiskleisti ir jaučiasi laisvai ir jaukiai. Visgi, nereiktų manyti, kad erotinė fotosesija būtinai susijusi su nuogumu – ne retas fotografas jums pasakys, kad fotosesija išeis kur kas gražiau, jeigu paliksite daugiau paslapčių ir nebūsite visiškai nusirengusi.

Tokia fotosesija gali būti įdomi ir reikalinga daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, galbūt norite įamžinti savo jaunystės grožį arba savo jaunikiui vestuvių rytą pademonstruoti, kokia paslaptinga ir seksuali esate. Įteiksite jam erotines nuotraukas ir jis tikrai liks maloniai nustebintas. Aišku, galite nustebinti ir savo antrąją pusę, su kuria jau daugelį metų praleidote kartu – galbūt jūsų karščiausius meilės nuotykius nusinešė rutina (taip juk būna daugeliui) ir jūs norite įžiebti naują ugnelę savo santuokoje. Be jokios abejonės, buduaro fotosesija gali tapti puikiu sprendimu.
Jeigu moteris pasitiki savimi, ji tikrai norės įamžinti savo grožį. O jei netrykštate pasitikėjimu savimi, taip pat galite išbandyti tokią fotosesiją kaip iššūkį – nebijokite, jūs tikrai pasijausite jaukiai, kadangi ši fotosesija yra jūsų asmeninė erdvė, pilna paslapčių ir viskas vyks pagal jūsų norus ir tempą. Kas sukuria seksualumą tokioje fotosesijoje? Tai gali būti viliojantis žvilgsnis, ilgos ir gražios kojos, plaukai, krentantys ant nuogut nuogutėlių pečių ar kerinčios lūpos. Galima sugalvoti daug gražių kadrų, o geriausia yra tai, kad pagrindinė kūrėja būsite jūs.

Vilionės, geidulys, paslaptys – tai mūsų vaizduotės vaisiai. Todėl kuriant buduaro fotosesiją, visai nebūtina pilnai išsirengti. Svarbiausia yra gerai jaustis. Vadinasi, tas pats galioja ir rūbams – rinkitės tokius drabužius, su kuriais jaučiatės puikiai ir patraukliai, o jeigu neišsirenkate vieno derinio, pasilikite porą skirtingų variantų. Fotosesijos metu galėsite persirengti ir išbandyti kitus rūbus, o tada tikrai žinosite, kaip jums geriau. Patys populiariausi rūbai ir aksesuarai buduaro fotosesijai galėtų būti tokie: glaustinukė, peniuaras su viliojančiais apatiniais, nėrinukai, vyriški marškinukai, korsetas. Be jokios abejonės, vyrui labai patiktų, jeigu lovoje būtumėte su aukštakulniais, tad šio aksesuaro rekomenduojame nepamiršti. Kartais tinka ir labiau nestandartiniai aksesuarai, pavyzdžiui, kaukės arba vyro kaklaraištis. Tokie dalykai tikrai kaitina daugelio vyrų kraują.

O kokiomis spalvomis turėtų būti piešiama jūsų erotinė fotosesija? Dažniausiai, fotografai rekomenduoja pasilikti prie klasikos. Tai reiškia juoda ir balta spalvas, taip pat kreminę, rožinę. Kartais labai gražiai atrodo raudona (visi žino, kad ši spalva kaitina kraują) arba jos patys įvairiausi atspalviai. Apgalvokite, kokia tema norėtumėte pažaisti ir kokį stilių sukurti savo fotosesijoje. Nuo to priklauso ne tik spalvos, kurios dominuos jūsų fotosesijos metu, tačiau taip pat ir makiažas. Visažistas iš anksto turėtų žinoti, kaip jūs įsivaizduojate save fotografavimo metu, kad galėtų sukurti jums idealias sąlygas.

Nepamirškite, kad visų tipų moterys gali būti labai gražios, o fotografas padės šį vidinį bei išorinį grožį atskleisti buduaro fotosesijos metu.