IT ir technologijos,  Įvairūs,  Patarimai,  Pirkiniai

Dronai yra puiki dovana

dronai9Jeigu nenusprendžiate kokios dovanos ieškoti vaikui, paaugliui ar suaugusiam vyrui, tai visuomet reikia atsižvelgti į tai, kad technologijos yra vienas geresnių pasirinkimų. Dabar daugelis žmonių domisi įvairiais įrenginiais, nes vis dėlto – kai kurie jų palengvina darbą ir atveria dar didesnes jo perspektyvas. Jeigu ir jūs galvojate apie kažkokio įrenginio dovanojimą, tai galbūt reikėtų pradėti nuo dronų. Tai vienas populiariausių pasirinkimų ieškant dovanos vyrui ar berniukui. Dronai gali atlikti kelias funkcijas, o viena iš jų gali būtis susijusi ir su darbu. Pavyzdžiui, jeigu kažkoks vyras, kuriam ketinate įteikti dovaną, užsiima fotografija, tai toks įrenginys tikrai jį nustebins – dronus kuo puikiausiai naudoja profesionalūs fotografai, kurie bando gaudyti kadrus iš paukščio skrydžio.

Tiesa, dronus dabar siūloma rinktis itin atidžiai, nes yra tokių gaminių, kurie vargu ar bus naudingi. Pavyzdžiui, jeigu kalba eina apie drono dovanojimą kaip įrangą fotografo darbui, tai tokį įrenginį teks rinktis atsižvelgiant į tam tikrus parametrus, nes juk nenorėtumėte nupirkti tokį įrenginį, kuris bus niekam tikęs? Dronus fotografavimo veiklai reikia rinktis pagal kelis kriterijus, ir aišku – ne kaina yra svarbiausia, o būtent įrenginio savybės.

Dronus fotografavimui pirmiausia reikia rinktis pagal budėjimo laiką. Logiška, kad toks įrenginys, kuris gali skristi vos porą minučių nebus naudingas, nes nepavyks pagauti daug kadrų. Tad, rinkdamiesi tokį įrenginį, būtinai žiūrėkite koks budėjimo laikas – kuo jis ilgesnis, tuo jums geriau. Žinoma, nereikia pamiršti ir kitus svarbiausius parametrus.

Šiuos įrenginius fotografavimo veiklai reikia rinktis ir pagal veikimo nuotolį, ir pagal integruotą kamerą. Kalbant apie veikimo nuotolį, tai čia itin svarbu žiūrėti į kokį aukštį gali pakilti įrenginys ir kokiu atstumu jį gali valdyti žmogus. Jeigu atstumas labai mažas, tai vėlgi – iš tokio įrenginio naudos bus gana mažai.

Kas liečia kameras, tai čia svarbu žiūrėti ar dronas gali naudoti atskirą kamerą ar ne. Matote, kai kurie įrenginiai turi integruotą vaizdo įrašymo įrangą t.y. kartais jau būna sumontuota kamera, bet yra tokių įrenginių, kuriuose galima naudoti savo įrangą.