fasado plokstes namams
Įvairūs

Fasado plokštės – tobula išorė ir kvėpuojančios namo sienos

Fasado plokštės – tobula išorė Jūsų namui!

fasado plokstes namamsTikriausiai ne kartą esate girdėję tokius pavadinimus, kaip HPL plokštės, ar fasado plokštės. Taip yra todėl, jog šis naujas produktas vis sparčiau užkariauja statybų rinką! Tokį jų populiarumą nulemia daugybė teigiamų savybių, kuriomis pasižymi šios fasado plokštės. Dažniausiai jos naudojamos senos statybos namų renovacijai. HPL plokštės yra šiek tiek brangesnės, tačiau pasirinkę būtent šią medžiagą atnaujinti namo išorei ilguoju laikotarpiu sutaupysite kur kas daugiau, nei rinkdamiesi tradicinę apdailą. Šį ir daugybę kitų privalumų, kuriais pasižymi fasado plokštės, aptarsime šiame straipsnyje.

Fasado plokštės – kvėpuojančios namo sienos

Kaip jau minėjome anksčiau, fasado plokštės dažniausiai naudojamos daugiabučių namų renovavimui. Šiai funkcijai jos yra tinkamiausios, nes yra montuojamos taip, jog tarp Jūsų namo ir fasado plokštės liktų oro tarpas. Ši savybė – itin svarbi vasarą ir žiemą, ypač jei namo sienas dienos metu kankina saulės spinduliai. Dėl tokios montavimo struktūros, nepaisant saulės kaitros, tikrosios namo sienos visuomet lieka pavėsyje ir yra ventiliuojamos. Kadangi fasado plokštės suteikia namui ventiliaciją, Jūsų namo sienos visuomet kvėpuoja! Be abejo, ventiliuojamas tarpas turi ir daugiau privalumų. HPL plokštės apsaugo apšiltinimo medžiagą nuo kritulių, o susikaupusi drėgmė ventiliacijos dėka išeina laukan, arba nuteka žemyn vidine puse.

HPL plokštės – ypatingas atsparumas!

hpl ploktesFasado plokštės pagamintos iš ypatingos HPL (angl. high pressure laminate) medžiagos. Kaip tik todėl HPL plokštės – populiarus sinonimas šiam gaminiui. Ši medžiaga, nepaisant lengvo plokščių svorio yra itin atspari išorės poveikiui. HPL tobulai atlaiko aukštą slėgį, radikalius temperatūrų pokyčius bei cheminį poveikį. Kaip tik todėl investavus šiek tiek didesnę sumą pinigų, fasado plokštės atsipirks Jums ilguoju laikotarpiu! HPL plokštės nereikalauja visiškai jokios priežiūros per 50 metų! Ir net išterliojus sienas gatvės meno „kūriniais“, sienos nuvalomos kur kas lengviau, nei tradicinės cementinės plokštės ar plytos.

Fasado plokštės lengvai bei greitai montuojamos

Fasado apdailai visiškai nereikalingi išorinės namo sienos paruošimo darbai! Nesvarbu, kokios būklės išorinė namo siena yra dabar, HPL plokštės visą tai tiesiog uždengs, tad sutaupysite laiko skirto darbams bei pinigų. Pasirinkę mūsų siūlomą variantą didesnę sumą sumokėsite už itin kokybišką medžiagą, o ne už darbus. Be to, esant poreikiui fasado plokštės nesunkiai keičiamos, tačiau pasirinkus šį produktą Jums to tikrai neprireiks! Juk HPL plokštės – tobula išorė Jūsų namui!