Paslaugos,  Transportas

Geriausia metų kelionė

Kelionė su grupe draugų po Lietuvą yra mano ilgai laukiamas laikotarpis. Visus metus tenka dirbti be atostogų. Bet atostogas geriau pasitaupyti šiltesniam laikui vasarai, kuomet Lietuvoje atsiranda tiek daug lankytinų ir malonių vietų.

Aš ir mano draugai yra neišskiriami nuo pat vaikystės. Visada gyvenome Lietuvoje, ir kol kas nesiruošiame iš čia išvažiuoti. Tačiau gyvendami Vilniuje, išvažiuoti po kitus miestus yra tarsi atostogos mūsų grupei.
Kartais mėgstame nuvažiuoti į gamtą, kartais kitus miestus aplankyti, parkus, muziejus, lankytinas vietas. Kadangi ir mūsų tėvai buvo keliautojai, kruopščiai mėgstantys suplanuoti keliones iki smulkmenų. Šie įgūdžiai nepastebimai įaugo į bei mano draugų mano kraują nuo vaikystės.

Pirmoji mano suplanuota kelionė buvo į trakus. Tuo metu įkalbėjau senelius nuvežti mane ir kelis mano draugus į trakus, mainais pasiūliau atidirbti už kelionę sode. Seneliai nors ir neturėjo daug noro kažkur važiuoti, bet galiausiai sutiko. Tada supratau, kad negaliu ilgai būti vienoje vietoje, man svarbu judėti, kuo dažniau keliauti.

Šiandien aš jau nebe vaikas, esu apkeliavęs visus Lietuvos kraštus. Šis kraštas man atrodo labai mažas. Pažįstu visus Lietuvos kelius, visus žemėlapius. Galėčiau dirbti gidu, kad ir pažadintas iš gilaus sapno. Mano draugai taip pat ne ką prastesni keliautojai. Kartą draugas Martynas sugalvojo išvažiuoti į Palangą. Kelionei transporto priemonės neturėjome, todėl naudojomės mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusų nuoma tą dieną sukūrė atostogas man, mano šeimai ir mano draugams su jų šeimomis. Buvo tikrai įdomu visiems važiuoti viena transporto priemone, nė vienam nevairuoti, nė vienam nesirūpinti dėl vairavimo. Važiuoti poilsiauti savo mašina yra sunku, kadangi reikia keletą valandų vienam žmogui vairuoti. Tai vargina, todėl reikia papildomo poilsio šiam žmogui.

Manau, kad keliauti kartu su grupe negalima surasti nieko patogesnio, nei tokią transporto priemonę.
Dėl tokių kelionių kiekvienais metais vasarą tikrai verta visus metus dirbti be atostogų. Tai kelionė, kuri jau tapusi mūsų draugų rato tradicija, kuri dar ilgus metus mus suvienys keliavimui.