investavimas i paskolas
Finansai,  Verslas

Įdarbinkite savo pinigus ir padėkite kitiems

investavimas i paskolasMes daug kalbame savo visuomenėje apie finansinį raštingumą kaip teigiamą išsilavinimo savybę, tačiau gana retai aptariamas toks reiškinys kaip investavimas i paskolas. O jį aptarti vertėtų vien todėl, kad dabar kaip niekada yra palankios tam galimybės, tad kodėl gi jomis nepasinaudojus ir neinvestavus savo sukauptų pinigų? Investavimas i paskolas atrodys puikus dalykas norintiems tik nedidelės rizikos ir įdarbintų pinigų.

Stovintys pinigai nuvertėja

Viena iš vis dar likusių mūsų visuomenės savybių – tai baimė išleisti pinigus ir noras juos kaupti. Tai, be abejo ateina iš senų laikų ir patirtų traumų. Noras turėti atsidėjus juodai dienai yra racionalus, tačiau mūsų šalyje itin stiprus, kadangi traumos tarsi įrašytos į genus. Ir visgi, bandydami apsisaugoti ir neleisdami savo santaupų, mes jas pamažu prarandame. Taip, kaip stovintis vanduo praranda vertę, o įgauna tekėdamas, taip ir pinigų užlaikymas kojinėje juos tiesiog privers nuvertėti. Pažvelgus į aplinką, nesunku pastebėti, kaip dramatiškai keičiasi būsto kainos, kaip kinta šis modernus pasaulis. Kaip auga kainos. Todėl paskolu platforma ir galimybė investuoti į paskolas yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems įdarbinti pinigus su maža rizika. Aišku, investuoti i paskolas nebūtina, galima rinktis įvairius investavimo metodus, tačiau svarbiausia yra, kad koks nors judėjimas vyktų, o ne stovėjimas vietoje.

Įvairūs pinigų įdarbinimo būdai

Nenorintiems išeiti iš namų, patiks investavimas internetu. Daug žmonių išbando laimę Forex valiutų rinkose ir atitinkamose investavimo platformose, tačiau ten renginiai investuotojams yra rizikingesni. Tik pradėjęs mokytis investavimo su Tele Trade terminalais, supranti, kad teorinių žinių neužteks. Pradžioje reikės mokytis su savo realiais pinigais, ir tas praktinis mokymasis atsipirks negreit, pradžioje pinigai bus prarandami. Tad daug geresnis investavimas Lietuvoje būtų pasirenkant saugias pinigų platformas. Jeigu jau norisi investuot, niekur neinant, ir viską tiesiog darant internetu.

Aišku, yra ir investavimo ne internetu būdų, kurie taip pat užtikrina kokybiškas investavimo sąlygas. Tačiau ten ir rizikos šiek tiek daugiau. Pavyzdžiui, galima investuoti į kokį nors verslą, pirkti akcijas. Arba – pirkti bei parduoti, nuomoti nekilnojamąjį turtą. Kita vertus, tai vadinama „bobutės verslu”, kada yra kažkokia tendencija, aiški net ir bobutei, ir bandoma ant jos užšokti, pasidaryti pelną. Tada investavimo platformos tampa juokingai iškreiptos ir viskas pradeda važiuoti į minusą. Taip yra su NT sektoriumi, kuris sostinėje išgyvena kosmines kainas. Jau kalbama apie NT kainų burbulo sprogimą, o tuo pačiu ir tikimasi, kad jam sprogus bus galima nusipirkti būstą daug pigiau. O štai pinigu investavimas į paskolas – tikrai neperpildyta niša, kuri ne daug kam ateina į galvą. Dėl to tai ir yra savotiškai saugesnis, patikimesnis pasirinkimas.

Investavimas į paskolas: kuo patrauklu

Visų pirma, šis investavimo būdas turėtų labiausiai patikti tiems, kas bijo rizikuoti ir netekti. Kodėl čia tą daryti nebaisu? Todėl, kad čia niekas negali pasakyti, kad pinigai bus negrąžinti ar prarasti. Jūs patys tariatės dėl palūkanų ir suteikiate pinigus. Visą atsakomybę prisiima tarpininkai – pati platforma. Todėl, jeigu jūsų skolininkas pradelsia su mokėjimais, pinigus jums padengia tarpininkas. Tai yra nuostabu. Vienintelis būdas, kur galite pralošti, tai suteikdami labai ilgą grąžinimo terminą ir itin mažas palūkanas. Mat tokiais atvejais reikėtų pastebėti, kad gali pati valiuta labai pabrangti, tačiau tokių dalykų retai nutinka investuotojams.