IT ir technologijos

Kompiuteriniai žaidimai, kuriuos žaidžiant laikas bėga nepastebimai

Ko gero, jau ne kartą esate girdėję apie tai,  jog yra tokių užsiėmimų, kuriais užsiimant laikas bėga nepastebimai. Reikia pastebėti, jog tokių užsiėmimų gali būti labai daug ir įvairių: teniso žaidimas, knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas ir pan. Tačiau yra ir dar vienas užsiėmimas, kuriuo užsiimdami tiesiog net nepastebėsite,  kaip greitai pralėkė laikas. Tai – kompiuteriniai žaidimas. Jei mėgstate  žaisti šiuos žaidimus, ko gero, jau ne kartą esate savo kailiu patyrę tai, kaip kompiuteriniai žaidimai jus įtraukia  į savo sūkurį, iš kurio, dažniausia, nepavyksta išlipti bent jau porą valandų. Dar daugiau, netrūksta it tokių žmonių, kurie žaisdami šiuos kompiuterinius žaidimus tiesiog nebejaučia laiko, ir labai dažnai būtent šiam užsiėmimui skiria netgi visą dieną ar netgi savaitgalį. Tačiau įdomus dalykas tas, jog kompiuterinių žaidimų yra labai daug ir būtent taro jų galima  rasti tokių žaidimus, kuriuos žaidžiant dar greičiau bėga laikas ir norisi žaisti, net nežiūrint į laikrodį. Taigi, būtent šiame straipsnyje išskirsime du žaidimus, kurie taip įtraukia, jog  jų žaidimui turėsite skirti bent po kelias valandas ar netgi daugiau.

Farming Simulator 2015 modsVienas iš tų žaidimų, apie kurį drąsiai galima sakyti, jog jis įtraukia į savo pramogų sūkurį ir iš jo nepaleidžia, tai naujasis Farming simulator 2015 mods. Kuo ypatingas šis žaidimas? Reikia pasakyti, jog jis kupinas įvairių iššūkių bei užduočių, kurios įveikti reikia tikrai nemažai laiko. Maža to, užduotys yra sukurtos taip, jog jas vykdydami būsite priversti susikaupti bei  pamiršti viską, kas dedasi aplink, todėl žaisdami naująjį Famring simulator 2015 negalvosite apie nieką kitą, tik kaip atlikti užduotį.

Dar vienas kompiuterinis žaidimas, apie kurį galima taip pat sakyti, jog jį žaisdami prarasite laiko pojūtį, yra garsieji Sims. Kaip žinia, yra kelios šios žaidimo versijos, tačiau kiekvieną iš jų kupina įdomių ir k labai skirtingų užduočių, kurias būtina įvykdyti siekiant sėkmingo žaidimo. Na, o tam, kad galėtumėte įvykdyti bent keliolika užduočių (tai – tik labai maža dalis), prireiks bent jau pusdienio.