IT ir technologijos

Kuo išsiskiria Xiaomi telefonai?

„Xiaomi“ telefonai – besidomintiems išmaniaisiais įrenginiais gerai žinomi, vis didesnę rinkos dalį pasaulyje užimantys prietaisai. Kinijos gamintojai rinkai pasiūlo puikius telefonų modelius, kurių parametrai yra panašūs į dažniausiai linksniuojamų prekės ženklų. Pagrindinis skirtumas – kaina. „Xiaomi“ telefonai ekonominės klasės ir yra skirti norintiems visas pagrindines funkcijas turinčio, malonaus dizaino išmaniojo įrenginio. Kuo pasižymi „Xiaomi telefonai“ ir ar verta juos įsigyti?

Pirmas dalykas, kurį vertėtų žinoti apie šiuos telefonus yra tas, jog jie turi MIUI operacinę sistemą. Ji sukurta pagal „Android“. MIUI skaidomas į dvi pagrindines grupės: viena jų skirta Kinijai, kita – tarptautinei rinkai. Pastaroji pažymėta „Global Version“ arba „International Version“ ženklais.

„Xiaomi“ telefonai taip pat yra skirstomi į „Redmi“ ir „Redmi Note“ grupes. Jos skiriasi ekrano dydžiu. „Redmi“ turi ne didesnius nei 5,0 colių ekranus, o „Redmi Note“ – 5,5 ir didesnius ekranus. Natūralu, kad ekrano dydis lemia ir kainos skirtumus, tad norint įsigyti „Redmi Note“ išmanųjį įrenginį, teks sumokėti kiek daugiau.

„Xiaomi“ telefonai turi ir dar vieną grupę. Tai aukštesnės klasės prietaisai „Mi“ ir „Mi Note“. Jie taip pat skiriasi ekrano dydžiu, tad „Mi“ modeliai yra mažesni, o „Mi Note“ – kiek didesni.

„Xiaomi“ telefonai taip pat gali būti skirstomi raidėmis. „A“ raidė žymi modelius, kurie yra kiek paprastesni ir pigesni už savo pirmtakus. Dažniausiai jie turi mažesnės talpos bateriją, ne tiek daug atminties ir pan. Šie modeliai naudojami įmonėse, kur reikalingi nebrangūs ir pakankamai kokybiški išmanūs įrenginiai, arba perkami vartotojų, kuriems pilnai pakanka jau turimų telefono funkcijų.

„Xiaomi“ telefonai, pažymėti „X“ raide, rinkoje pasirodo vėliau už savo pirmtakus ir turi geresnes funkcijas: naujesnį procesorių, daugiau atminties, geresnę bateriją ir pan. Tai puikus variantas tiems, kurie susižavi telefono pirmuoju modeliu, tačiau jiems trūksta keleto patobulinimų, kad įrenginys atitiktų visus poreikius.

Jei norite įsigyti „Xiaomi“ telefoną, rekomenduojame jų ieškoti naudojantis puslapiu kainos.lt. Čia galėsite įvesti pageidaujamą modelį ir rasti parduotuves, kuriose pateikiamos geriausios sąlygos.