Langu valymas vilniuje
Namams

Langų valymas – neatsiejama pavasario dalis

Langu valymas vilniujeAtėjus pavasariui, viskas mūsų pasaulyje atgimsta, atsinaujina. Norisi daugiau šilumos, švelnumo, jaukumo sieloje, gamtoje bei namuose. Pavasarį tradiciškai prasideda aplinkos ir namų tvarkymo darbai. Kadangi pavasaris į mūsų namus ateina besibeldžiantis pro namų langus, būtent nuo langų valymo ir norisi pradėti didįjį, generalinį, pavasarinį namų tvarkymą, besitikint, kad tada pavasaris pas mus ateis ir apsigyvens kuo greičiau.
Langų valymas -daug laiko, energijos ir jėgų reikalaujantis darbas, nors, reikia prisipažinti, kad mums šiais laikais valyti langus yra daug paprasčiau negu anksčiau mūsų seneliams. Šiuolaikinių langų konstrukcija nereikalauja kažkokių ypatingų pastangų, pavyzdžiui langų nereikia atsukinėti atsuktuvais ar kitais įrankiais, norint juos išplauti iš abiejų pusių, langai tiesiog lengvai atsidaromi. Be to šiais laikais turime daugybę langų valymo priemonių ir būdu.

Langų valymą reikia pradėti nuo pačio lango užterštumo įvertinimo, juk priklausomai nuo užterštumo lygio yra pasirenkamos langų valymo priemonės. Tarkim, jei jūsų langas ne stipriai purvinas, jį galima išvalyti paprastu vandeniu, nenaudojant papildomų cheminių ar kažkokių kitų priemonių. Valant tiesiog vandenių, ant langų neliks rėžių, neprireiks ilgai trinti, valyti ir blizginti.

Geriausias ir ištikimiausiais įrankis, valant langus-mikropluošto šluostė. Ši šluostė nesubraižys jūsų langų stiklus ir švariai juos nuvalys, nepalikdama niekam nereikalingų žymių. Taip pat turime ir didelį pasirinkimą įvairių langų valymui skirtų šluotų, valytuvų, kempinių, šluosčių, servetėlių, todėl sau ir savo langams tinkantį įrankį išsirinkti tikrai galima ir įmanomą. Geri pagalbininkai, valant langus, yra akumuliatoriniai langų valytuvai. Tai tikrai vertas jūsų dėmesio ir investicijų prietaisas, kuris sutaupys jūsų jėgas, laiką ir suteiks nepriekaištingą valymo rezultatą. Todėl, jei tik leidžia jūsų galimybės, tikrai rimtai pagalvokite apie šį puikų variantą sau. Kalbant apie chemines langų valymo priemones, reikia pažymėti, kad šių yra taip pat nemažas pasirinkimas, skystų, purškiamų, sudėtyje turinčių alkoholio ir be jo.

Langų valymui, taipogi galite naudoti įvairias gudrybes, tokias pavyzdžiui kaip įlašinti į kibirą su vandeniu, skirtu langų plovimui, porą lašelių acto, indų plovimo skysčio ar amoniako, jei tik jį turite namuose. Kai kas išsigudrina valyti langus su automobilių stiklams skirtomis valymo priemonėmis bei gauna neblogą rezultatą. Tačiau nepamirškite, kad jei langų valymui naudojate amoniaką, valykite atsargiai, nesitaškykite, nes galite pažeisti medinio lango rėmo, šalia lango esančių baldų ar medinių grindų laką ar dažus.

Valant langus, kruopščiai išvalykite ne tik stiklus, bet ir sunkiai prieinamus langų kampučius, ir langų rėmus.

Nemažai svarbu yra pasirinkti ir langų valymui tinkamą dieną, nepatartina valyti langus labai karštą dieną, o jei jau jums iškilo tokia būtinybė, valykite tik paprastu vandeniu. Taip pat netinkama langų valymui labai vėjuota, na ir žinoma, lietinga diena.

Tačiau jei langų valymo darbas jums yra na visai jau nepriimtinas, nemalonus ir sudėtingas ir jei tik turite tokią galimybę, kvieskite pas save langų valymo profesionalus, kurie išvalys jūsų langus tikrai greitai, kokybiškai ir visai nebrangiai.