Namams

Levituojančios lemputės – ekonomiškas ir magiškas interjero akcentas

Technologijos nestovi vietoje, todėl kasmet tobulinami įvairūs namų apyvokos daiktai, ypač šviestuvai ir kiti namų apšvietimo sprendimai. Simonas Morissas, meno mokslininkas, išrado tikrą revoliuciją – belaidę lemputę, levituojančią tiesiog ore. Tai novatoriškas atradimas, leidžiantis moderniai atnaujinti bet kokį interjerą. Levitacija atrodo išties magiškai ir neįprastai, o jauki šviesa tiesiog prikausto kiekvieną žvilgsnį, nes yra labai šilta ir maloni.

Levituojančios lemputės: kaip veikia ši technologija?

Tai šviestuvai, kuriems nereikia jokių elementų, nes maitinimas vyksta tiesiog oru per elektromagnetinę indukciją. Elektros srovė teka per elektromagnetą. Šios išmaniosios lemputės kybo ore ir gali suktis virš specialių medinių pagrindų dėl sumaniai panaudotų magnetų. Nepaisant to, kad lemputės tiesiogiai nesiliečia su pagrindais, bet jas galima įjungti ir išjungti tiesiog palietus tuos pagrindus, o ne lemputes. Tiesa, pagrindai jungiami į elektros tinklą, tam, kad atsirastų elektromagnetinis laukas. Prietaisai skirti naudoti tik patalpų viduje.

Svarbu paminėti, kad levituojančios lemputės labai ekonomiškos ir ilgai tarnaujančios. Stiklinės lemputės turi LED siūlelius. Naudojami energiją taupantys šviesos diodai. Jų veikimo laikas – apie 50 000 valandų. Tai reiškia, kad, jeigu jas laikytumėte įjungtas kiekvieną dieną po 12 valandų, jos tarnautų net 11 metų! Tai tikra revoliucija apšvietimo sprendimų rinkoje.

Išradimo įkvėpėjas

„Flyte“ ore levituojančios lemputės – išradimas, įkvėptas ir paties Nikola Tesla bei pavadintas jo garbei. Vienas iš modelių pavadintas „Flyte Nicola“. Taip pat galima įsigyti ir kitokio dizaino lempučių, kurios vadinasi „Flyte Manhattan“, „Flyte Royal“ arba „Flyte Buckminster“.

Levituojančių lempučių privalumai:

·         unikalus ir magiškas estetinis vaizdas. Pačios lemputės kybo ore, todėl atrodo įspūdingai, neįprastai ir elegantiškai;

·         idealus namų dekoratyvinis akcentas. Pagrindai pagaminti iš medienos, todėl idealiai dera prie kiekvieno interjero;

·         galima reguliuoti apšvietimo stiprumą. Galima nustatyti šviesos lygį pagal savo poreikius;

·         taupo elektros energiją. Būtent šios LED lemputės tarnauja itin ilgai – iki 11 metų;

·         neužima daug vietos. Pagrindų dydis 130x130x30 mm;

·         viena iš geriausių dovanų šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui. Kiekvienas labai nustebs ir tikrai įvertins tokią neįprastą ir solidžią dovaną.