Namams

Nauji butai Žvėryne Vilniuje – gyvenimas arčiau gamtos

Tikrai nemažai žmonių ieško, kur būtų galima įsikurti bei įsigyti nuosavą būstą sostinėje. Tačiau toks pasirinkimas tikrai nėra lengvas, ypač, jeigu nesinori gyventi bet kur. Kadangi nelengva suderinti ramų gyvenimą ir tuo pačiu per daug nenutolti nuo miesto centro, kuriame verda visas gyvenimas. Būtent tokią galimybę suteikia šie butai, kurie įsikūrę viename iš žaliausių miesto rajonų. Ir tuo pačiu iš jo bus ranka pasiekiamas miesto centras. Kas labai patogu, kadangi gyvenant gamtos apsuptyje nereikės skirti daugybės laiko kiekvieną dieną vykstant į darbą arba tiesiog nusprendus praleisti laiką senamiestyje.

Daugybė privalumų

Dauguma žmonių prioritetą teikią naujos statybos butams, kadangi jie ne tik pasižymi šiuolaikišku išplanavimu, bet turi ir kitus privalumus. Kurie yra itin svarbūs komfortiškam gyvenimui. Todėl ne išimtis bus ir nauji butai Žvėryne Vilniuje, kurie dėl savo vietos ir kitų savybių laikomi prestižiniais. Kadangi gyvenant tokiuose namuose bus galima džiaugtis visa reikalinga infrastruktūra. Taip pat butus šildys ekologiškas ir itin ekonomiškas geoterminis šildymas, todėl nereikės nerimauti dėl didesnių išlaidų šaltuoju metų laiku. Be to, pažvelgus pro buto langus bus galima mėgautis Neries upės vaizdais bei greta esančio Vingio parko žaluma. Kuris bus taip pat lengvai pasiekiamas, todėl tai gali tapti puikia pasivaikščiojimo vieta.

Nuo ko priklauso tokio būsto kaina?

Praktiškai visi butai gali kainuoti skirtingai. Kadangi šiomis dienomis jie skiriasi ne tik savo dydžiu, išplanavimu, bet ir kitomis ypatybėmis. Vieni turės terasas, kurios suteiks galimybę leisti laiką išėjus į privatų kiemelį, o kiti leis mėgautis grynu oru erdviuose balkonuose. Taigi, priklausomai nuo šio pasirinkimo, gali skirtis ir būsto kaina. Nors labiausiai ją lemia buto dydis. Kadangi nauji butai Žvėryne Vilniuje gali būti nuo gana kompaktiškų 45 kvadratinių metrų būstų iki net 150 kvadratinių metrų. Taigi, viskas priklauso nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo. Todėl ir kaina kiekvienu atveju gali skirtis gana nemažai. Tačiau visais atvejais bus galima mėgautis šio būsto privalumais.