paryzius
Įvairūs,  Kelionės

Norintiems į Paryžių teks išleisti šiek tiek daugiau pinigų

Svajojate aplankyti Prancūziją? Nežinote kuriuo metų laiku ten vykti būtų pigiausia? Norintiems už kuo mažesnę sumą nuskristi į Paryžių būtina žinoti, kad šis vienas lankomiausių miestų pasaulyje turistus priima kone ištisus metus. Dėl šios priežasties lėktuvų bilietų kainos nelabai keičiasi vasaros ir žiemos sezonais. Paryžiaus grožį pamatyti galima tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų periodu. Norintiems nuskristi į Prancūziją, tiesiog patartina dairytis į pigių skrydžių bendrovių siūlomus bilietus. Jų kainos labai mažos. Tiesa, skrendama būtų ekonomine klase, tad apie prabangą svajoti nereikėtų. Atostogos Paryžiuje kainuos kiek daugiau, nes vis dėlto – tai vienas didžiausių Europos miestų.

Kalbant apie lėktuvų bilietų kainas, verta žinoti, kad jos keičiasi nebent šventiniu periodu. Aiškiau kalbant, vykstantiems į Prancūziją, bilietų kainos vargu ar keisis pagal metų laikus. Bet, jeigu bus keliaujama prieš pat šventes, tuomet turėkite galvoje, kad skrydžiai gali būti brangesni. Tuo laikotarpiu lėktuvų bilietai pabrangsta praktiškai visur. Aiškiau kalbant, prieš šventes skrydžių kainos kyla visose bendrovėse ir nesvarbu į kokį kraštą ketinate vykti. Kalbant apie poilsį Prancūzijoje, taipogi pabrėžtina, kad apgyvendinimo paslaugos prieš šventes čia irgi brangsta, nes vis dėlto – daug žmonių iš viso pasaulio nori naujuosius metus sutikti būtent prie Eifelio bokšto, o turizmo atstovai tuo naudojasi pakeldami apgyvendinimo bei kitas su turizmu susijusias paslaugas.

Lėktuvų bilietų užsakymo klausimais jums galėtų patarti kelionių organizatoriai, tačiau jeigu nenorite į juos kreiptis dėl didelių kainų, tuomet tiesiog reikėtų atsidaryti skrydžių bendrovių grafikus. Juose yra pažymėta kokiomis dienomis ir valandomis bus išvykstama iš Lietuvos. Būtinai atkreipkite dėmesį į nurodytas kainas – vienomis dienomis skristi galima pigiau, o kitomis – brangiau. Šventinės dienos – nedarbo dienos, tad Paryžių jų metu vargu ar pasieksite.

Kas liečia bilietų užsakymo procedūras, tai kiekvienam ketinančiam vykti į Prancūziją ar kažkokią kitą Europoje esančią šalį, patartina rinktis tik tuos tinklalapius, kurie yra gerai žinomi. Aišku, saugiausia būtų dairytis tik po skrydžių bendrovių platformas, nes vis dėlto – jose tiesiogiai galėtumėte įsigyti lėktuvų bilietus.