Grožis

Plaukų dažai ir tonavimas: kodėl šią užduotį verta patikėti profesionalams?

Atsakome, kodėl reikalingi profesionalūs plaukų dažai ir kuo svarbios plaukų tonavimo priemonės.

Kodėl verta rinktis profesionalius plaukų dažus?

  • Gera sudėtis. Profesionalūs plaukų dažai pasižymi geresne sudėtimi. Joje būna švelnesnės paviršiaus aktyviosios medžiagos ir didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija, duodanti geresnių rezultatų. Sudėtyje taip pat yra vitaminų ir mineralų, kurie maitina jūsų plaukus iš išorės, o ne tik drėkina jų paviršių. Tai reiškia, kad kai naudojate aukščiausios klasės produktus, jūsų plaukai gaus daugiau naudos.
  • Taupumas. Galite būti linkę pirkti pigius plaukų gaminius, kad sutaupytumėte pinigų, bet galiausiai išleisite tiek pat – jei ne daugiau – nei pirkdami profesionalius plaukų gaminius, nes jie nesuteikia tokio paties poveikio. Didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija profesionalių plaukų dažų sudėtyje padeda sutaupyti. Norint pasiekti nuostabių rezultatų tereikia naudoti nedidelį kiekį. Taigi, nors mokate daugiau už profesionalų plaukų gaminį, jis jums tarnaus daug ilgiau, o tai suteiks daugiau naudos.
  • Ekologija. Vis svarbiau tampa atkreipti dėmesį į jūsų remiamus prekės ženklus ir tai, kaip jie remia aplinką tausojančias pastangas. Plaukų dažai – ne išimtis. Kadangi jų sudėtyje yra daugiau natūralių ingredientų ir mažiau stiprių cheminių medžiagų, jie yra daug ekologiškesnis pasirinkimas. Jie taip pat palieka mažiau atliekų, nes dažymo metu sunaudojamas mažesnis produkto kiekis nei naudojant prekybos centre įsigytus, pigius plaukų dažus.

Plaukų tonavimo priemonės

Plaukų tonizavimas yra daug svarbesnis ir sudėtingesnis procesas, nei tiesiog išplauti plaukus dažytiems plaukams skirtu šampūnu, panaudoti spalvą tausojančią kaukę ar kondicionierių.

Dažant ar paryškinant plaukus spalva oksiduojasi ir laikui bėgant keičiasi. Pavyzdžiui, platininės blondinės paryškintos plaukų dalys dažniausiai įgauna žalsvai geltoną ar oranžinį atspalvį, praranda šaltą toną, su kuriuo jos išėjo iš salono. Tuo tarpu brunetės ir raudonplaukės, norinčios savo spalvai suteikti šilumos ir dimensijos, gali pastebėti, kad jų dažyti akcentai praranda ryškumą, įgauną pilkšvą, pelenų atspalvį.

Kokybiškos plaukų tonavimo priemonės sugrąžina išraiškingą pirminę spalvą dažytiems plaukams. Norint geriausio efekto, tonavimą atlikite salone: patyręs specialistas įvertins plaukų būklę ir spalvą, parinks Jums tinkančią tonavimo priemonę ir suteiks maksimaliai gerą rezultatą.