Aliexpress
Įvairūs

Viskas apie Aliexpress

Aliexpress yra tarptautinė parduotuvė iš kurios galite įsigyti daug prekių nuo šluotos iki išmanaus telefono, tai yra seniai gyvuojanti parduotuvė, kuri veikia nuo du dūkstančiai dešimtų metų. Aliexpress ypatingai mėgsta Lietuviai, nes čia galima įsigyti prekių už patrauklią kainą, kaip kurios prekės čia kainuoja vos kelis dolerius, tiesa čia galima pirkti ir eurais, tiesiog pasirenkant euro valiutą arba perkant doleriais bankas konvertuos kursą į dolerius.

Aliexpress ypatumai

Nuo senų laikų yra įsisenėjęs požiūris, kad Kiniškos prekės nėra kokybiškos, tačiau Kinai dar prieš kurį laiką pradėjo suprasti, kad gamindami nekokybiškas prekes ilgai rinkoje nekaraliaus, tad kuo toliau tuo labiau galima tikėtis gauti kokybišką prekę ją užsisakius iš Aliexpress. Tam, kad tai padarytumėte Jums reikia užsiregistruoti šioje parduotuvėje, susikurti paskyrą ir ją patvirtinti siunčiamu el. laišku. Susikurdami slaptažodi venkite trumpų ir aiškių žodžių, geriau naudokite simbolių, raidžių ir skaičių kombinacijas. Susikurti paskyra čia yra labai lengva, tai užtrunka vos kelias minutes. Jūs galite išsifiltruoti prekes pagal užsakymų skaičių ar atsiliepimų reitingavimą. Apmokėti užsakymą galite debeto ar kretido kortele, taip pat ir webmoney. Rekomenduojama rinktis Aliexpress Standart pristatymo būdą, kad Jums nereikėtų laukti prekės du mėnesius, tiesa kartais būna, kad prekės pirktos iš aliexpress pasimeta, bet dažniausiai pardavėjai geranoriškai sutinka grąžinti pinigus ir išvengti dispute, kurį Jūs galite iškelti jeigu negaunate prekės, tačiau visais atvejais geriau iš pat pradžių susisiekti su pardavėjo ir tik po to iškelti dispute. Aliexpress veikia tokia sistema – Jūs apmokate už pirkinį, bet pardavėjas negauna pinigų iškarto, juos gauna tik tada, kada Jūs patvirtinate, jog gavote prekę arba tai įvyksta automatiškai kaip praeina keturiolikos dienų grąžinimo garantija. Jūs taip pat galite grąžinti prekę pardavėjui jeigu Jums ji netiko ir atgauti sumokėtus pinigus.

Pigios ir kokybiškos prekės

Aliexpress tai unikali platforma, kuri Jums gali pasiulyti ne tik saugu atsiskaityma, bet ir pigias bei trokštamas prekes. čia galite rasti visko. Aliexpress kiekvieno Lapkričio vienuoliktą dieną skelbia išpardavimus, kur prekes galite įsigyti dar pigiau, kodėl kainos tokios pigios? Dažniausiai yra dėl to, kad Kinijoje yra pigūs prekių pagaminimo kaštai, kas ne visada reiškia, kad prekė bus nekokybiška, Kinai vis tobulėja ir gerina kokybę, dėl to, jog suprato, jog pardavinėdami nekokybiškas prekes kliento neišlaikys ilgai. Jūs turbūt nustebsite, bet tarp Aliexpress pardavėjų yra ir gigantiškų įmonių bei fabrikų, kurie pardavinėja prekes šioje platformoje. Šis portalas yra populiarus visame pasaulyje ir išverstas netgi į daugelį kalbų, Brazilijoje vienu metu Aliexpress pagal lankomumą buvo dešimtoje vietoje. Taip pat ši internetinė parduotuvė yra labai populiari Rusijoje. Taip pat Jūs galite susigrąžinti pinigus perkant iš Aliexpress daugiau informacijos rasite čia: https://cashback7.lt/