Kelionės

Ar verta nuomotis automobilį Maljorkoje?

Maljorka kasmet pritraukia milijonus turistų. Ir nemažai jų yra iš Lietuvos. Kodėl? Ogi todėl, jog Maljorka yra kone ranka pasiekiama – vos kelios valandos lėktuve ir jūs jau galite mėgautis salos grožiu, Viduržemio jūros ošimu ir saulėtu oru. Kas gi nenorėtų taip pabėgti nuo lietingų orų Lietuvoje?

        Maljorka yra gana didelė sala, todėl geriausia ją pažinti būtų pasinaudojus automobilio nuomos Maljorkoje paslauga. Automobiliu galima apvažiuoti visą salą, pamatyti visus lankytinus objektus, kurie yra gerokai nutolę vieni nuo kitų. Pavyzdžiui, jei norite pavaikščioti po aukščiausius salos kalnus, bet ir aplankyti salos sostinę Palmą – jums reikės apie valandą pavažiuoti automobiliu. O jei dar sugalvosite aplankyti urvus, išsidėsčiusius skirtingose salos dalyse, jums automobilis taip pat labai pravers.

        Maljorkoje galima rasti ramių, turistais neperkrautų mažų kurortų, kuriuos renkasi tie, kas ieško ramybės ir tikro poilsio, o ne turistais nugultų paplūdimių. Tokius kurortus lengviausia yra pasiekti automobiliu. Tai viena iš priežasčių, kodėl automobilio nuoma Maljorkoje yra taip rekomenduojama.

        Norėdami pavaikščioti kalnais, turėsite keliasdešimt kilometrų nukeliauti toliau nuo Palmos. Aukščiausi kalnai siekia pusantro kilometro aukštį ir po juos galima pasivaikščioti, ką ir daro daugybė turistų. Kalnuose yra įrengti takai, sudaryti maršrutai, kur verta pasivaikščioti, todėl čia yra laukiami tiek maži, tiek ir dideli. Užlipus į vieno iš kalnų viršūnę, galima pasigrožėti įspūdingais Viduržemio jūros toliais ir itin mėlynu vandeniu. Po tokio pasivaikščiojimo tikrai prarasite energijos ir tik norėsite sėsti į automobilį ir grįžti į viešbutį. Tai dar viena priežastis, kodėl verta pasirinkti automobilio nuomą Maljorkoje.

        Žinoma, nepamirškime ir pačios Palmos. Galbūt po ją važinėti ir neverta – daugiau pamatysite keliaudami pėsčiomis. Tačiau ir čia yra gausu lankytinų objektų, kurią nevalia nepamatyti. Pilys, katedra, miesto parkai, paplūdimiai – visai tai traukia turistus. O kur dar vietiniai barai ir restoranai, kur tiek vietiniai, tiek ir turistai vakarais suplūsta paragauti garsiųjų tapų ir vietinio vyno.

        Taigi, rekomenduojame pasinaudoti automobilio nuomos Maltoje paslaugomis. Geriausia tą padaryti rezervuojant norimą automobilį internetu, pasirenkant norimą laiką ir jums patogią automobilio atsiėmimo ir grąžinimo vietą. Taip tapsite nepriklausomais ir galėsite kada panorėję išvažiuoti ten, kur norite. Gerų jums atostogų ir malonių įspūdžių!