Slidinėjimas Lenkijoje
Kelionės

Ar teko slidinėti Lenkijoje?

Slidinėjimas nuolat populiarėja Lietuvoje. Kodėl, paklausite, juk Lietuvoje nė nėra nei vienos padoraus kalno, o ką jau lygintis su populiariais užsienio slidinėjimo kurortais?

        Slidinėjimas LenkijojeIš tiesų, slidinėti Lietuvoje įmanoma. Šiek tiek. Tačiau slidžių sporto mėgėjų gretos didėja ne dėl Lietuvos kalniukų. Šiais laikais, kai keliauti yra taip paprasta, Alpių, Tatrų kurortai yra kone ranka pasiekiami. Būtent čia daugelis pradedančiųjų slidininkų ir išbando slides pirmą kartą. Tačiau ką daryti, kai neturite laiko ir norite išbandyti kažką naujo nei eilinis kalniukas Lietuvoje?

        Vis daugiau mūsų tautiečių traukia į Lenkiją. Ir ne tik apsipirkti. Nemažai lietuvių į Lenkiją traukia… slidinėti. Taip, ten nėra didžiulių kalnų, tačiau galima rasti tikrai įdomesnių trasų nei Lietuvoje. Todėl daug turistų keliauja savaitgaliui paslidinėti į Lenkiją, kartais net ir iki Slovakijos pašoka…

        Slidžių sportu užsiimti Lenkijoje gana paprasta. Juk užtenka vos vieno savaitgalio! Susirinkite šeimyną ar draugus ir keliauti. Penktadienio popietę iškeliavę, kitą dieną jau galėsite mėgautis slidžių teikiamais džiaugsmais! Žinoma, iš pradžių reikia pasidomėti, ar slidinėjimas Lenkijoje jau prasidėjo, ar sezonas jau atidarytas ir kada jau galima pradėti užsiimti šia pramoga.

        Nors vietų slidinėjimui Lenkijoje galima rasti ir šalies šiaurėje, tačiau smagiausia bus pietuose, kur jau prasideda Aukštieji Tatrai. Žinoma, kelionė užtruks kiek ilgiau, tačiau slidinėjimo malonumas bus tikrai didesnis! Bet ir į Lenkijos pietus nesunkiai nukeliausite per parą ir net greičiau. Belieka pasidomėti, kokie slidinėjimo kurortai yra Lenkijoje ir ten traukti.    

        Slidinėjimas Lenkijoje lietuvius traukia ir dėl to, jog ten kainos yra pastebimai mažesnės nei didžiuosiuose slidinėjimo kurortuose Alpių kalnuose. Būtent tai ir lemia Lenkijos slidinėjimo kurortų populiarumą tarp lietuvių ir aplinkinių valstybių slidžių mėgėjų.

        Nebijokite išvažiuoti slidinėti į užsienį, net jei ir stojate ant slidžių pirmą kartą. Įprastai bet kuriame slidinėjimo kurorte rasite trasų pradedantiesiems, taip pat ir vaikams. O jau įsidrąsinę ir pamiklinę kojas bei rankas, galėsite rinktis rimtesnes slidinėjimo trasas.

        Taigi, vos tik sulauksite žiemos, galite pradėti planuoti išvyką į Lenkijos slidinėjimo kurortus. Pamatysite, jog slidinėjimas Lenkijoje gali turėti daug privalumų ir būti išties smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Todėl ruoškite slides vasarą ir keliaukite pažinti naujų tolių!