Kelionės

Puikaus ispaniško poilsio beieškant

Puikaus ispaniško poilsio beieškant

Atostogų būna pačių įvairiausių. Aktyvių, pasyvių, su daug miego arba visai be jo. Viską vienija vienintelis tikslas – gerai pailsėti. Ir dažniausiai poilsio jau siekiama galvai, o ne kūnui. Gebėjimas pamiršti stresą, darbinius rūpesčius, įtampą lemia atostogų ir poilsio jų metu kokybę. Vis tik dažniausiai ilsimasi ten, kur šilta, saulėta ir gera. Viduržemio jūra tam puikiai tinka, o įvairūs Ispanijos miestai bei kurortai turistų laukia išskėstomis rankomis.

Visi yra girdėję apie Barseloną, daug kas svarstė apie atostogas Kanarų salose ar Maljorkoje. Bet vis daugiau turistų ieško ir mažesnių, rečiau lankomų Ispanijos vietų. Tokių, kur galima rasti daugiau autentikos, daugiau tikro, vietinio gyvenimo, mažiau turistų ir dirbtinių pramogų būtent jiems. Viena tokių vietų – tai Sevilija. Vidutinio dydžio Ispanijos miestas paprastai gyvena savo gyvenimą, tačiau sezono metu jame gali sutikti ir nemažai turistų. Tikri, nuoširdūs gyvenamieji rajonai ir priemiesčiai puikiai dera su turistams pritaikytu centru su suvenyrų parduotuvėlėmis bei nedidelėmis kavinėmis.

Pro Seviliją ir jos lankytinas vietas pravažiuoja nemažai turistų – ar savarankiškai, ar ekskursijų metu. Tačiau dažniausiai jie čia aplekia kelis populiariausius objektus ir pernelyg neužsibūna. Priežastis gan paprasti – čia nėra pajūrio. Kita vertus, nuo per valandą laiko nuo Sevilijos galima pasiekti ir Atlanto vandenyną, ir Viduržemio jūrą, tad vengiantiems pernelyg daug pasyvaus poilsio, tačiau mėgstantiems daug pamatyti įvairiose vietose tai yra strategiškai patogus miestas. Juolab, kad ir jame pačiame netrūksta įdomių objektų. Daugelį Sevilija lankytinos vietos sudaro įvairūs istoriniai objektai – seni pastatai, gynybiniai ir religiniai, miesto aikštė. Gražu pasivaikščioti upės pakrantėmis ar užsukti į vieną kitą miesto ir tuo pačiu regiono istoriją pasakojantį muziejų.

Poilsis Ispanijoje gali būti tikrai įvairus, ir Sevilijos tą puikiai parodo. Vieną dieną jūs lankote kultūros objektus, kitą dieną gulite prie vandenyno ar Viduržemio jūros, o trečią renkatės kokį nors aktyvų pasivaikščiojimą apylinkėmis ar net banglentes. Daugelis turistų, kurie jau pasiekia šį miestą, būtinai apsvarsto ir galimybę aplankyti aplankyti Gibraltarą – žymiąją britų kolonijų su populiariosiomis jos beždžionėmis. Jei anksti kelsitės ir nevengsite lengvo nuovargio, kelių valandų vizitui Gibraltare su grįžimu į Seviliją pakaks vienos ilgos dienos. Taigi, planuoti poilsio šiame mieste tikrai verta, vien dėl jo paties lankytinų vietų, tiek ir dėl tiek įvairių galimybių aplinkui.