Paslaugos,  Transportas

Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Jei atvykstate lėktuvu į oro uostą ar jau apsistojote viešbutyje, nepamirškite užsisakyti automobilio viešnagei mieste, nesvarbu, ar atvykstate į verslo susitikimą, ar atostogaujate. Todėl idealiausias variantas automobilį išsinuomoti oro uoste.  Automobilių nuoma siūlo pasinaudoti įvairiomis automobilių nuomos paslaugomis: lengvųjų automobilių nuoma, prabangių automobilių nuoma, autobusiukų ir mikroautobusų nuoma ir kt.

Kauno oro uoste automobilių nuoma yra pasirengusi suteikti klientams nuomojamą automobilį bet kuriuo paros metu. Visi automobiliai yra apdrausti kasko draudimu, o tai reiškia minimalią kliento atsakomybę net ir įvykus nelaimingiems atsitikimams su automobiliu dėl nuomininko kaltės.

Yra galimybė sudaryti ir trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos sutartis.

Išsinuomoti galima internetu, todėl nesugaišite papildomai laiko, atsiskaityti galima debetinėmis kortelėmis. Nemokamai galima pakeisti ar atšaukti rezervaciją. Automobilis gali būti pristatytas ar paimtas iš Jums patogios vietos. Jei reikia, mašiną galite išsinuomoti ir su vairuotoju.

Privalumai:

  • Didelis naujų automobilių pasirinkimas;
  • Visiems lengviesiems automobiliams neribojamas kilometražas Baltijos šalyse;
  • Nėra jokių rezervacijos bei administracinių mokesčių;
  • Privalomas tik vienų metų vairavimo stažas;
  • Įskaičiuotas civilinis ir kasko draudimai, nuomojamo automobilio techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje.
  • Gedimo atveju automobilis operatyviai bus pakeistas kitu.

Automobilių nuoma leidžia aplankyti atokias vietas, paslėptus takus ar restoranus su vaizdu, į kuriuos neįmanoma patekti važiuojant taksi ar autobusu.

Neverta važiuoti nuosavu automobiliu, jei planuojate važiuoti daugiau nei keturias valandas, kad pasiektumėte tikslą, ypač jei keliaujate su vaikais; jums bus patogiau derinti pigius skrydžius ir išsinuomoti automobilį oro uoste. Be to, kelionė trumpesnė. Ilgos vairavimo valandos padidina nelaimingo atsitikimo riziką, o į tikslą pasieksite pavargę ir alkani. Tai puiki proga iš anksto susiplanuoti savo laiką ir pinigus.