Namams,  Paslaugos

Avarinis durų atrakinimas. Profesionalų pagalba.

Grįžote namo ir negalite raktu atsirakinti savo durų? Lūžo raktas ir liko spynoje, o galbūt negalite jo ištraukti?

Su panašiomis situacijomis mes susiduriame kasdien ir lengvai galime nustatyti gedimo priežastį. Dažnai klientas paskubomis trumpam išeina iš namų, o sugrįžęs negali atsirakinti savo buto ar namo durų. Arba, skubėdami į darbą, palieka įkištą raktą į spyną iš vidinės durų pusės ir užtrenkia duris. Šiuo atveju atrakinti durų iš lauko pusės nepavyks, nes raktas, įstatytas į spyną iš vidaus, pastato spynos mechanizmą į tam tikrą padėtį kuriai pakeisti reikalingi specialūs įrankiai.

Atrakinta.lt spynų ekspertai gali į jūsų namus prisistatyti per 15–60 minučių, priklausomai nuo eismo sąlygų, paros meto ir meistrų užimtumo. Pačioms durims atrakinti dažniausiai nereikia daug laiko, tačiau tai priklauso nuo užrakto tipo, avarinio atidarymo metodo ir kitų veiksnių. Kad ir kaip bebūtų, itin ilgai laukti nereikės ir į savo namus bet kuriuo atveju pateksite.

Tokiu atveju, kai tenka visiškai laužti spyną, esame pasiruošę tuojau pat pasiųlyti naują spyną ir ją įmontuoti. Atrakinsime duris, ištrauksime seną spyną ir pakeisime ją nauja, tokia pačia, arba kokybiškesne. Jeigu šis sprendimas nėra įmanomas tą pačią dieną, tuomet pasirūpinsime, kad jūsų spyna būtų pakeista per artimiausias 24h gavus naują.

Atrakinta.lt avarinio atidarymo meistrai yra licencijuoti ir patyrę rakinimo mechanizmų specialistai. Šie meistrai specializuojasi atrakinti durų bei seifų mechanizmus, bet ir taip pat turi patirties su kitokio pobūdžio spynomis – pašto dėžučių, vartų, dviračių, elektroninėmis ir įvairiomis kitomis spynomis. Taigi skambinkite netgi jeigu nematote nurodytos paslaugos, esame pasiruošę nenumatytiems atvejams, pasistengsime padėti!

Skambinkite, jei:

  • Užsikirto spyna ir negalite įeiti į butą ar išeiti iš jo
  • Spyna sugedo ir raktas užstrigo skylutėje
  • Mėginta išlaužti Jūsų durų spyną ir dabar negalite atrakinti spynos
  • Užtrenkėte duris, o raktus palikote viduje

Jeigu reikia pagaminti raktus:

  • pagal Jūsų rakto pavyzdį
  • pagal Jūsų rakto kodą
  • pagal Jūsų spyną

Keičiame spynų kodus, jei raktas pavogtas ar prarastas.