vairavimo kursai Vilniuje
Įvairūs,  Mokslas,  Paslaugos,  Patarimai,  Transportas

B kategorijos vairavimo kursai Vilniuje: ką reikia žinoti būsimiems vairuotojams?

vairavimo kursai VilniujeJei norite vairuoti lengvąjį automobilį, jums bus reikalingos B kategorijos vairuotojo teisės. Šių gavimas reikalauja kantrybės, atidaus mokymosi ir pastangų. Vairavimo kursai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose siekia įgyvendinti išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlo individualiai organizuojamas pamokas, be to, moksleiviai gali rinktis labiausiai jų lūkesčius atitinkančias transporto priemones, labiausiai patikusius dėstytojus ir instruktorius.

Svarbiausias jūsų darbas – tikslingas mokymasis vairuoti. Šiame etape privalote būti itin atidūs. Jei nemokėsite teorijos taisyklių, nežinosite saugos reikalavimų, kelsite realų pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Tinkamas pasiruošimas teorijos egzaminui leis jums jaustis saugesniais kelyje ir perprasti sudėtingas eismo taisykles. Jei teoriją norite mokytis savarankiškai, vairavimo kursai Vilniuje ir kituose miestuose gali būti vykdomi eksternu. Tiesa, paprastai minėtasis sprendimas rekomenduojamas asmenims, jau turintiems vienos kategorijos teises ir pageidaujantiems vairuoti kitai kategorijai priskiriamą transporto priemonę, arba asmenims, kurių darbo rėžimas itin įtemptas. Mokydamiesi vairuoti, klausykite visų instruktoriaus nurodymų. Nebandykite įrodyti, kad žinote geriau. Vertinkite šias pamokas ir klauskite visko, dėl ko jums neramu.

Sėkmingas kelias link vairuotojo teisių neatsiejamas nuo vizito pas gydytoją, t. y. vairuotojo pažymėjimą gali gauti tik sveikatą pasitikrinęs asmuo, gavęs specialistų patvirtinimą, kad jo sveikatos būklė yra tinkama B kategorijos transporto priemonės vairavimui. Medicininę pažymą būtina pateikti prieš laikant teorijos ir praktinio vairavimo egzaminus. Sveikatos patikra atliekama bet kurioje miesto ar rajono poliklnikoje. Sveikatos pažymą galite gauti ir privačioje klinikoje. Tiesa, dauguma vairavimo įstaigų organizuoja sveikatos patikrą pačioje mokykloje. Tai itin greitas ir paprastas sprendimas būsimiems vairuotojams. Tiesa, tokiu atveju sveikatos patikra kainuoja šiek tiek brangiau.

Būsimam vairuotojui būtina išklausyti pirmosios pagalbos mokymus. Šie kursai organizuojami valstybinėse poliklinikose, sveikatos priežiūros centruose ir darbo mokymų įstaigose, tačiau, kaip ir sveikatos patikros atveju, daugelis vairavimo mokyklų susitaria su atitinkamos įstaigos darbuotojais ir surengia pirmosios pagalbos mokymus vairavimo mokykloje.

Kitas jūsų darbas – išlaikyti mokyklinius ir valstybinius vairavimo egzaminus. Egzaminų metu atsipalaiduokite – atlikti tyrimai patvirtino, kad stresas sutrukdo net ir puikiai pasirengusiam mokiniui. Tikėkite savo jėgomis ir prisiminkite dėstytojų ir instruktorių pamokas. Daugiau nei pusė moksleivių egzaminus išlaiko iš pirmojo karto.

Paskutinis jūsų darbas – vairuotojo pažymėjimo atsiėmimas. Kad gautumėte vairuotojo teises, turite pateikti prašymą, jūsų asmens tapatybę liudijantį dokumentą ir dokumentus, patvirtinančius, kad sėkmingai išlaikėte teorijos ir praktinio vairavimo egzaminus.