Mada

Basconi batai

Prekinis ženklas Basconi užgimė Toskanoje dar metais dar tūkstantis devyni šimtai keturiasdešimt antrais metais, kaip nedidukas batų siuvimo ir taisymo verslas. Aleksas Bimaskonis, su kuriuo siejama Basconi pradžios istorija, būdamas vos trylikos metų sukūrė pirmuosius savo batus, o dar po aštuonių metų įkūrė ir pirmąjį batų siuvimo ir taisymo cechą. Neįkainojamos šios specifinės veiklos srities paslaptys perduodamos iš kartos į kartą jau daugybę dešimtmečių ir šiandien Basconi batai jau žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Nepaisant tarptautinės šlovės ir pripažinimo, Basconi mados namų prioritetai ir vertybės išliko tos pačio – aukščiausios kokybės natūralios odos materialai, atsakingas ir kruopštus, optimizuotas batų gamybos procesas, preciziškumas ir gaivus mados tendencijų pojūtis.

Batai moterims

BataiBasconi batus galima avėti tiek vaikštant po miestą, tiek šokant smagiame vakarėlyje. Aukšta odos kokybė, batelių modelių elegancija ir dėmėsys detalėms leis labiau pasitikėti savimi bet kokiose situacijose. Dėka itin aukštos, itališkos kokybės natūralios odos, veržlių ir išradingų dizaino bei koncepcijos sprendimų, Basconi bateliai kuria naują mados ir stiliaus pasaulį, siūlydama šiuolaikiškai, veržliai ir savimi pasitikinčiai moteriai išskirtinį, unikalų ir jos vertą apavą. Moteriška batų kolekcija – labiai įvairi ir skirtinga. Itin plati batų pasiūlos amplitudė leis išsirinkti batus tinkamus avėti kasdieniame gyvenime, darbe bei namuose, puošnių, elegantiškų ir ekskliuzyvinių batų modelių vakarėliams, oficialiems renginiams etc. Kiekvienais metais Basconi išleidžia dvi naujas batų kolekcijas, kurių kiekvienoje būna apie 4000 naujų, unikalių batų modelių.

Netradiciniai batai

Basconi misija – kurti madingus, stilingus, kokybiškus netradicinius batus, kurie prieinami įvairias pajamas gaunantiems žmonėms. Basconi batai – tai skoningas ir šiuolaikiškas dizainas, netradicinės, sodrios ir ryškios spalvos, komfortas ir aukšta kokybė. Šio garsaus batų gamintojo avalynė populiari visame pasaulyje. Dėl kolekcijų kaitos tinkanti visiems metų laikams – nesvarbu ar tai lietingas ruduo, karšta vasara ar šalta žiema. Gamintojo kokybės kontrolės skyrius nuodugniai tiria visas medžiagas įskaitant odą bei kitus priedus su aukštųjų technologijų pagalba. Visi esminiai ir kertiniai testavimai vyksta prieš pradedant gaminti. Pamėgusiems šiuos batus derėtų pasidomėti ir kompanijos gaminamomis odinėmis rankinėmis, kurių dėka galėsite pilnai ir sėkmingai suformuoti visą savo įvaizdį.