biorevitalizacija
Įvairūs

Biorevitalizacija moters grožiui

Moterys kaip niekas kitas nori išlikti gražios ir jaunos. O jaunystės veidrodis, tai mūsų oda! Dažniausiai būname nepatenkintos atsiradusiomis raukšlelėmis ant veido. Nerimaujame, nes veidą mato visi, kas mato mus, tad kas padeda padėti pačiai sau? Jaunystės eliksyro, be abejonės, nėra ir visi pasensime, tačiau mūsų teisė rinktis ar senstant atrodyti gražiai ar senti natūraliai kaip duoda gamta… Biorevitalizacija – tai raktas į grožį. Moterims, kurios domisi grožio procedūromis, šis terminas jau gerai žinomas ir tikrai galvoja nesušmėkščioja frazė „paukščių kalba“. Toms, kurios dar nežino kas yra biorevitalizacija, prieš komentuojant siūlome pasidomėti daugiau apie procedūrą.

Su biorevitalizacija gali supažindinti be kuris estetinės klinikos specialistas. Ši procedūra susijusi su hialurono rūgštimi. Apie ją manome esate girdėjusios daugiau nei apie biorevitalizaciją. Hialurono rūgštis yra odos jaunystės šaltinis. Šaltinis mums asocijuosasi su vandeniu, o hialurono rūgštis būtent ir atsakinga už odos drėgmės išlaikymą. Išsausėjusi ir susiraukšlėjusi oda atrodo kaip sena oda, o ta oda, kuriai užtikrintas drėkinamasis efektas, ta oda, kuri yra elastina, ji atrodo sveikai ir jaunai. Tai yra pagrindinės priežastys, dėl kurių biorevitalizacija yra naudinga.

Biorevitalizacija – tai efektyvus būdas paskatinti kolageno ir elastino gamybą odoje, ląstelių lygmenyje. Svarbiausia suprasti, kad suleista hialurono rūgštis ne tik ima garinti odą pati, bet dar ir skatina šios rūgšties gaminimąsi. Tai labai svarbu, nes tai garantuoja ilgalaikį efektą. Ne po to, kai procedūrų ciklas jau pabaigtas, odos būklė ir toliau gerėja. Vadinasi, oda jaunėja ir moteriai vis lengviau atpažinti save veidrodyje, nes dingsta nemalonios raukšlelės, veidas nebeatrodo „pasmukęs žemyn“. Suplonėjusi oda vėl sustangrėja ir pakyla aukštyn be chirurginio įsikišimo. Šis momentas moteris itin džiugina, nes nelieka jokių randelių po to, kai biorevitalizacija būna baigta.

Tik nesumaišykite dviejų panačiai skambančių procedūrų – biorevitalizacija ir mezoterapija nėra tas pats, yra tam tikrų skirtumų. Pirmiausia, biorevitalizacija siejama su hialurono rūgšties suleidimu, o mezoterapija naudoja ne vienos rūšies medžiagas. Antra, biorevitalizacija turi kur kas mažesnį procedūrų skaičių vienam ciklui nei mezoterapija. Ir trečia, efektas po procedūrų matomas skirtingai:

  • Po biorevitalizacijos – iš karto matomas efektas;
  • Po mezoterapijos – efektas išryškėja tik po 3 – 4 procedūrų.

Vadinasi, moterys, kurios nori būti gražios, turi išsinagrinėti visų analogiškų paslaugų aspektus, juos palyginti ir tada žinoti, kokios procedūros nori. Žinoma, išnagrinėti tiek daug informacijos, kai estetinė medicina jau tiek daug visko siūlo, yra didelis darbas. Norėdamos sugaišti mažiau laiko galite paprasčiausiai užsiregistruoti dermatologo konsultacijai. Nustatęs moters odos būklę dermatologas gali paskirti / rekomenduoti vieną ar kitą procedūrą. Jei siūlys rinktis iš dviejų procedūrų, tuomet gydytojas-dermatologas turi moteriai paaiškinti kuo tos procedūros skiriasi ir kuo jos panašios ir tik tada moteris bus pasiruošusi priimti galutinį sprendimą.

Informuojame, kad biorevitalizacija gali padėti kovoti su daugeliu odos problemų, kurias lemia skirtingi veiksniai: rūkymas, prasta mityba, odos senėjimas ir kt. Kenkti odos būklei gali ir per dažnas kavos gėrimas, per dažnas vaikščiojimas į soliariumus, atostogos karštuosiuose kraštuose. Biorevitalizacija – tai yra teisingas žingsnis odos gražinimo link.

Šiuo metu visi išgyvename švenčių laukimą / nelaukimą. Rodos, kaip galima nemėgti tokių gražių švenčių, kai susirenka artimieji? Bet priežasčių gali būti daug. Kompleksavimas dėl veido raukšlių, odos senėjimo, yra viena iš galimų priežasčių nenorėti būti tarp žmonių.

Daugiau informacijos: https://www.azuolynospa.lt/biorevitalizacija