dantu implantai
Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Sveikata

Dantų implantai

Šiuo metu beveik kiekvienas žmogus stengiasi išlaikyti sveikus dantis, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių kartais juos tenka keisti dirbtiniais. Dantų gydymas ne visada pasiteisina, todėl čia specialistai siūlo dažniausiai pasidomėti ir implantais. Kai kurie dantys tiesiog prarandami visai, o protezus dėtis nori ne visi. Būtent todėl dantų implantai yra vienas geriausių pasirinkimų šiuolaikinėje odontologijos srityje. Kaip bebūtų, pirmiausia šiam gydymui reikia pasiruošti, o taip pat specialistai pabrėžia, kad implantus dėti ne visada būtina. Pirmiausia yra atliekama kruopšti apžiūra, įprastas gydymas, o tik tada nusprendžiama ar verta imtis šios procedūros. Dantų implantavimas visada reikalauja pasiruošimo, todėl nenustebkite, kad prieš tai turėsite pasiruošti galbūt ilgai trunkančiam gydymui.

Pats pasiruošimo principas yra elementarus. Pirmiausia, gydytojas odontologas apžiūri jūsų burnos ertmę, patikrina kitų dantų būklę. Jeigu kiti jūsų dantys nėra visiškai sveiki, tada pirmiausia tvarkomi jie. Dantų taisymas yra būtinas prieš implantavimą. Taip yra todėl, kad implantavimo metu gali kilti įvairios infekcijos ar kažkokie pašaliniai uždegimai, todėl būtina pasirūpinti, kad jūsų burnos ertmėje nebūtų kažkokių nereikalingų dantis gadinančių židinių. Visi jūsų dantys turi būti sutvarkyti, esančios skylutės turi būti plombuojamos ir t.t. Tik sutvarkius visus sugedusius dantis, galima galvoti apie danties implantavimo procedūrą.

Dantų implantai dažniausiai dedami po vieną – jie nėra pigūs, tačiau skirtingai nuo protezų – juos galima dėtis ne visus iškart, o būtent tik vieną. Tai reiškia, kad netekus vieno danties – implantuojate vieną, o ne kelis. Protezavimo metu dažniausiai reikia protezuoti kelis dantis, tuo labiau, kad turi būti ir sveikų dantų reikiamas skaičius. Implantavimui turimas dantų skaičius ar jo trūkumas nedaro jokios įtakos pačiai procedūrai. Dantų implantus jūs galite rinktis pagal specialisto rekomendacijas. Vieni implantai yra kainuojantys pigiau, o kiti brangiau, tačiau aišku – brangesni dažniausiai nebūna atmetami organizmo.

Dantų implantai dažniausiai yra dedami privačiose klinikose, todėl norėdami pasinaudoti šia procedūra, turite kreiptis į privatų specialistą, nes viešose poliklinikose tokios procedūros dažniausiai nėra atliekamos, ten galite gauti tik standartinį gydymą.

Šaltinis: dantu-implantai.lt