perkraustymo paslaugos
Namams,  Paslaugos,  Statyba

Persikraustymas – puikus būdas atsikratyti šiukšlių

Bent kartą patyrę persikraustymo vargus ir malonumus, tikrai patvirtins, jog persikraustymas po ilgų gyvenimo metų vienoje vietoje yra išties geras būdas įvertinti ką turi ir ką nori turėti. Todėl dalinamės keliomis įžvalgomis, kurios padės planuojantiems artimiausiu metu kreiptis į perkraustymo paslaugos teikėjus ir sukantiems galvą kaip reikės sutalpinti užgyventą turtą į vieną ar du krovininius automobilius.

Jei vienoje vietoje gyvenote ilgiau nei 5 metus, gyvenate su šeima, tuomet prieš pradedant pakuotis skirkite savaitę ar bent savaitgalį išsikuopti šiukšlėms. Jei dirbate ir po darbo laiko pakavimuisi ir tvarkymuisi lieka ne tiek jau daug, pasvarstykite bent apie kelis laisvadienius, tik jokiais būdais nepalikite visko paskutinei dienai.

Tvarkymasi pradėkite nuo rūsio, palėpės, balkono (jei jis paverstas sandeliuku) ir tamsiojo kambariuko. Peržiūrėkite visus daiktus, kuriuos ten kaupėte ir įvertinkite ar jų jums tikrai reikia. Stiklainių kolekcija su mintimi, jog kada nors išmoksite virti uogienes, senų plytelių, tapetų liekanos, kurių taip ir neprireikė, aplūžusi spinta kurią prieš 5 metus planavote dekupažuoti ir prikelti naujam gyvenimui, bet rūsyje ją dar ir pelėsis „apgraužė“. Ar tie daiktai verti pervežimo? Jei bus lengviau, tuomet įveskite kokią nors vertės formulę galvoje, pavyzdžiui, ar to daikto pervežimas ir išeikvota vieta perkraustymo sunkvežimyje nebus brangesnė nei to daikto įsigijimas vėl jei kartais jo prireiktų.

Susitvarkius su pagalbinėmis patalpomis pereikite prie kasdien naudojamų dalykų. Po persikraustymo naujuose namuose greičiausiai vyraus pakili nuotaika, kiekviena diena bus kaip šventė, todėl norėsis valgyti iš gražaus pietų serviso, gerti sultis iš šventinių taurių. Puiku! Todėl tikrai neturėtų skaudėti širdies, jog iš senų namų kartu neparsivešite įskilusių lėkščių, puodelių su negrabiai priklijuota ąselė ar uošvienės dovanoto dubens, kurio tiesiog negalite pakęsti. Darbo kambaryje taip pat gausu nereikalingų daiktų į kuriuos anksčiau numodavote ranka, todėl pats laikas išrūšiuoti ten susikaupusį gėrį.

Kuomet peržiūrėsite didžiausias šiukšlių kaupyklas, tuomet pats laikas pradėti pakuotis. Garantuotai pakuojantis dar bus išmestas nevienas daiktelis ir į naujus namus persikelsite tik su tais daiktais, kurie tikrai reikalingi kokybiškam gyvenimui.

Beje, jei neramina mintis, kur reikės padėti didesnes šiukšles, nesijaudinkite, statybinių atliekų išvežimas, senų baldų ir buitinės technikos išvežimas gali būti patikėtas tai pačiai perkraustymo paslaugų įmonei, niekuo rūpintis patiems nereikės.