drabuziai internetu
IT ir technologijos,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Mada,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Verslas

Drabužiai internetu: kaip vyksta pirkimo procesas?

Ar galėjote kada pagalvoti, jog ateis metas kai daugumą paslaugų, o taip pat ir prekių teks įsigyti internetu? Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, drabužiai internetu yra perkami bene dažniausiai – kainos čia menkos, o pardavėjų siūloma garsių firmų produkcija išties stebina savo kokybe. Internetu užsisakyti rūbus gali kiekvienas, tačiau tokiam apsipirkinėjimui reikalingos ir standartinės priemonės. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad kai kuriais atvejais, pardavėjai gali skirtis – tiek prekybos vieta, tiek ir siūlomu asortimentu.

Įprastai, drabužiai elektroninėje erdvėje yra parduodami per skelbimų portalus, specializuotas rūbų prekybos svetaines, o taip pat ir socialiniuose tinkluose galite aptikti ne vieną pardavėją. Kuri iš šių vietų būtų geriausia visiškai nieko nenutuokiančiam pirkėjui? Jeigu esate tas, kuriam apsipirkinėti internete tenka pirmą kartą, siūlytume rinktis tik elektronines rūbų parduotuves.

Elektroninėse parduotuvėse rūbus galite rinktis pagal prekinius ženklus, kainas bei kategorijas. Tai naujokui būtų ypač naudinga. Būtina pabrėžti, kad garsių firmų rūbų ieškoti turėtumėte per paieškos sistemas – jose suvedę tinkamus raktinius žodžius, gausite parduotuvių adresus, kuriose bus prekiaujama tam tikrų firmų produkcija. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingos sportinės kelnės, kurios būtų paženklintos „Nike“ simboliu, tada aišku, kad paieškos laukelyje vedate „Nike kelnės“, o tas pats taikoma ir kitų kategorijų rūbams.

Dažniausiai naujokams yra sunku suprasti standartinę informaciją. Jums tiesiog reikia rinktis norimus drabužius, o išsirinkus, įsidėti į krepšelį. Prekes kraunate tol, kol galiausiai matote, jog jūsų skiriamas biudžetas pasiektas. Tada spaudžiate ant pirkinių krepšelio ir matote ką esate išsirinkę – tai proga pašalinti rūbus, kurių vis dėlto nenorėsite. Toliau eina informacijos pildymas.

Jums reikės pateikti savo asmeninius duomenis, kurie bus nurodyti sąskaitoje, o taip pat turėsite nurodyti ir atskirus duomenis siuntos pristatymui. Trumpai tariant, duomenis sąskaitoje bus nurodyti to žmogaus, kuris atliks pervedimą už pirkinius. Kiti duomenys – prekių gavėjo. Tai reiškia, kad jūs visur galite nurodyti savo rekvizitus, bet jeigu norite, kad jūsų pirkinius atsiimtų kitas žmogus, tą informaciją nurodote pristatymo laukeliuose.

Galiausiai jums lieka tik apmokėti ir jūsų užsakymas bus pradedama vykdyti.