Mada,  Paslaugos

Gelinis nagų lakavimas: privalumai ir trūkumai

grozio salonaiGražūs ir tvarkingi nagai labai daug pasako apie kiekvieną moterį. Tačiau dėl nuolatinio skubėjimo ne visada lieka laiko tinkamai jais pasirūpinti. Tačiau tai ne bėda – juk dabar grozio salonai siūlo puikią išeitį – ilgalaikį gelinį nagų lakavimo būdą. Jam tikrai sunku atsispirti, kadangi taip nusilakavus nagus jie puikiai atrodys net dvi–tris savaites.

Gelinis lakas taip pat lengvai kaip ir paprastas padengia nagus ir ne tik suteikia jiems trokštamą spalvą ir žavų blizgesį, bet ir nenutrupa net keletą savaičių. Ši priemonė yra įprasto nagų lako ir gelio mišinys, kuris patikimai prikimba prie nago plokštės.

Geliniuose nagų lakuose nėra medžiagų, kurios kenktų natūraliems nagams. Greičiau priešingai – grožio salonai šią priemonę rekomenduoja toms moterims, kurios graužiasi dėl silpnų, minkštų, skilinėjančių, besisluoksniuojančių nagų. Tvirtas šio lako sluoksnis nagus saugos nuo nulūžimo, jie negalės sluoksniuotis. Kita vertus, ne visos dailiosios lyties atstovės giria šį pasirinkimą. Kartais nutinka taip kad vos po vienos tokios procedūros ima stipriai lūžinėti nagai, išsausėja rankų oda, o ir pats gelinis lakas nutrupa žymiai greičiau nei buvo žadėta. Taigi pakalbėkime kiek plačiau apie ilgalaikio gelinio nagų lakavimo privalumus ir trūkumus.

Vienas didžiausių gelinio lakavimo privalumų yra tai, kad juo išpuošti nagai nudžiūva akimirksniu. Taigi, nereikia ilgai sėdėti ir laukti, kol drąsiai galėsite imtis veiklos. Taip pat moterys labai džiaugiasi dėl to, kad taip susitvarkius nagus atsiranda galimybė nesidaryti manikiūro bent 1–2 savaites. Tos kurios iš tiesų dažnai lakuoja nagus būtent šiuo laku, greičiausiai patvirtins, kad gražiausiai rankos atrodo pirmąją savaitę, kadangi vėliau nagai ima augti ir šis nuaugimas labai krinta į akis. Kartais dėl nekokybiškų priemonių ar prastai atliktos procedūros nagų lakas ima trupėti vos po keleto dienų. Ilgalaikis gelinis nagų lakavimas yra nepakeičiama procedūra ypatingų švenčių progomis ar ilgų kelionių metu, kai nėra laiko ar noro rūpintis tobula rankų išvaizda. Be abejo, kiekviena moteris renkasi pati, kaip prižiūrėti ir lakuoti savo nagus.

Pati gelinio lakavimo procedūra primena įprastą. Jos metu nagai turi būti švarūs, atstumiamos jų odelės, suteikiama norima forma. Skiriasi tik tai, kad procedūros metu yra pašiaušiamas nago paviršius. Tai būtina atlikti tam, kad lakas geriau sukibtų su nago paviršiumi. Be abejonės, tai nagams ne į naudą.

Akcentuotina ir tai, kad ši procedūra yra žymiai brangesnė nei įprastas manikiūras, be to retai kuri klientė sugeba tinkamai nusiimti šį laką namų sąlygomis, todėl grožio salonai sulaukia grįžtančiųjų. Neturėdamos reikiamų priemonių, moterys gelinį laką dažnai nusivalo blogai ir pažeidžia nago paviršių. Po tokios netinkamos procedūros nagai atrodo labai neestetiškai. Kitos gelinį nagų laką mėgina valytis acetono turinčiu lako valikliu. Juo suvilgomas vatos gabalėlis ir kartu su aliuminio folija apvyniojamas aplink pirštą. Dažniausiai tokiu būdu pažeidžiamos nagų odelės ir pirštų galiukų oda. Ji ima storėti, pasidaro šiurkšti ir grubi.

Pašalinus gelinį lakavimą nagai neretai tampa silpnesni ir trapesni, todėl jiems būtina pailsėti. Po tokios procedūros rekomenduojama rankas ir nagus, palepinti augaliniais aliejais, pasidaryti stiprinamųjų bei maitinamųjų kaukių.