maistas sportui
Laisvalaikis,  Sveikata

Glutaminas: greičiau užsiauginkime raumenis

maistas sportui Sportas, subalansuota mityba ir optimistiškas požiūris į pasaulį gali užtikrinti, kad būsite ir gražus, ir sveikas. Viskas remiasi į tai, kaip stipriai jūs to norite, kaip siekiate konkrečių rezultatų. Maistas sportui, tiesa, viską kur kas labiau pagreitina, tad jei norite turėti stangrų ir tuo pačiu kiek apvaliai žavų kūną – rekomenduojame pasinaudoti papildomų vitaminų ir medžiagų galimybėmis. Daugelis klaidingai suvokia, kad maistas sportui tai nėra dopingas, kurį draudžia sportas. Tai paprasčiausi vitaminai, kurie padeda kur kas greičiau pasiekti norimo kūno rezultatą. Egzistuoja gana daug tokio tipo papildų rūšių, tad rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu, kurie galėtų patarti, koks gi yra pats geriausias. Glutaminas, amino rūgštys ir t.t. – svarbiausios medžiagos siekiant gražaus kūno.

Glutaminas tai medžiaga, kuri gali padėti kiek sulėtinti raumenų masės ardymąsi. Taigi, sulėtėjus ir intensyviai sportuojant galima kur kas greičiau pasiekti norimą rezultatą. O jei dar suvartosite didelį kiekį baltymų – viskas tampa įmanoma. Sakoma, kad užsiauginti ir išryškinti masę galima net per porą mėnesių. Akivaizdu, labai greitai. Tiesa, taip greitai pavyks tik tokiu atveju, jei maistas sportui atsidurs jūsų kasdieniniame racione.

Įdomu tai, kad glutaminas prisideda prie geresnės imuninės sistemos. Retas žino, kad maistas sportui kartais būtinas ne tik siekiant turėti gražią figūrą, tačiau tuo pačiu ir siekiantiems būti paprasčiausiai sveikiems. Žinoma, nesportuojantiems asmenims nerekomenduojama vartoti būtent tam skirtų vitaminų, kadangi gali užsiauginti nereikalingus riebalus, kuriuose vėliau panaikinti gali būti labai sunku.

Glutaminas kartais įvardijamas kaip medžiaga, kuri padeda pailsėti protiškai. Joje esančios veikliosios medžiagos prasideda ir prie atmistiems gerinimo, tuo pačiu geresnio susikaupimo. Juokaujama, kad sportininkai dažniausiai būna kvaili žmonės, tačiau kaip matote, tai ne tiesa vien todėl, kad vitaminuose daug mineralų padedančių skatinti protinę veiklą. Akivaizdu, kad maistas sportui turi kur kas daugiau privalumų nei kas kada galėjo pamanyti.

Pasiekti norimų rezultatų nebus sunku, jei tinkamai suderinsite visas smulkmenas. Maistas sportui – viena iš tų sudedamųjų grandinės dalių, kuri gali padėti pasiekti kokybiškų rezultatų.