Huawei telefonai
IT ir technologijos,  Įvairūs,  Mada,  Patarimai

Huawei ir OPPO telefonai populiarėja visame Pasaulyje

Išmaniųjų telefonų gamintojai kasmet pristato po bent keletą, o kartais ir kelias dešimtis naujų įrenginių. Telefonų naujienos internete sklinda labai dažnai ir itin greitai, tačiau kas iš tikrųjų sulaukia daugiausiai dėmesio tarp išmaniųjų telefonų gamintojų? Tai pamatuoti nėra itin sudėtinga – pakanka pažvelgti į nuolatos pateikiamą pardavimų statistiką ir galima suprasti kas šiuo metu diktuoja madas šioje rinkoje. Niekam ne paslaptis, kad Samsung telefonų atsiliepimai yra vieni geriausių visame pasaulyje, o nuo šios Pietų Korėjos kompanijos nedaug atsilieka ir pagrindinis jų konkurentas – Apple, kurių gaminami iPhone telefonai taip pat yra itin populiarūs. Tačiau po truputį prie mobiliųjų įrenginių milžinų artėja ir kitos kompanijos, o tai puikiai atspindi ir telefonų naujienos iš kitų gamintojų stovyklų.

Huawei telefonai susilaukia vis daugiau dėmesio

Huawei telefonai2016 metų pirmajame ketvirtyje tarp lyderių didelių pakitimų nėra. Daugiausiai išmaniųjų telefonų parduoda Samsung, kurie šiemet jau pardavė beveik 82 milijonus įrenginių. Antroje vietoje žengia iPhone telefonai, kurių parduota kiek daugiau nei 51 milijonas. Trečioje pozicijoje išlieka Huawei telefonai, o gamintojas pastaruoju metu itin daugiau dėmesio skiria savo įrenginių kokybei bei marketingui Europoje ir nuolat mažina savo atsilikimą nuo šios rinkos gigantų. Huawei telefonai nuolat gerėja, o vartotojai vis dažniau nusprendžia rinktis būtent šio gamintojo įrenginius. Praėjusių metų pirmojo ketvirčio metu kompanija pardavė kiek daugiau nei 17, o šiemet jau daugiau nei 27 milijonus išmaniųjų telefonų ir tai yra ryškaus progreso pavyzdys. Šios kompanijos telefonų naujienos tampa vis labiau skaitomos, o kompanija vis labiau stebima visame pasaulyje.

OPPO ir Vivo telefonai patenka į penketuką

Tiems, kuriems telefonų naujienos yra tarp rytinių skaitinių – OPPO ir Vivo kompanijos bei jų išmanieji telefonai tikrai nebus naujiena. OPPO telefonai yra ketvirtoje vietoje pagal šiemet pasiektus pardavimų rezultatas ir šiai kompanijai priklauso didžiausio progreso trofėjus. Praėjusiais metais kompanija pardavė tik kiek daugiau nei 7 milijonus įrenginių, o šiemet šis skaičius išaugo jau iki beveik 19 milijonų. Akivaizdus progresas ir tiesiog stulbinantis rezultatas. Panašiais skaičiais gali pasigirti ir kompanija Vivo, kurie praėjusiais metais pardavė 6 milijonus, o šiemet jau beveik 15 milijonų savo įrenginių.

Verta paminėti ir tai, jog bent jau pirmasis ketvirtis buvo itin nesėkmingas Xiaomi ir Lenovo kompanijoms, kurios anksčiau dalinosi ketvirtą penktą vietas šiame reitinge, tačiau šiemet nei vienas iš šių gamintojų nepatinka į penketuką. Tiesa, rezultatai gali kiek pasikeisti antrajame metų ketvirtyje ir Xiaomi telefonai vėl turėtų patekti į perkamiausių penketuką.