plansetiniai kompiuteriai
IT ir technologijos,  Laisvalaikis,  Patarimai,  Pirkiniai

Ar planšetiniai kompiuteriai tinka tik darbui?

plansetiniai kompiuteriaiKai nešiojamieji kompiuteriai ir internetas tapo neatsiejama mūsų kasdienybės bei darbo dalimi, tobulėjant technologijoms, tobulėja ir mūsų darbo įrankiai. Lietuvos rinkoje dar vos prieš kelis metus atsiradę planšetiniai kompiuteriai itin greitai buvo pripažinti ir šiandien ne retas lietuvis rankinėje nešiojasi planšetinį kompiuterį arba juo naudojasi namuose. Visgi, ar tikrai toks patogus ir išmanus prietaisas skirtas tik darbui? Regis, šis prietaisas gali atstoti visą eilę kitų iki šiol mūsų kasdien naudojamų daiktų

Patogi užrašinė

Ar Jums dažnai būna taip, jog kilus naujai idėjai, tiesiog neturite kur jos užrašyti? Tuomet manote, o prisiminsite, tačiau grįžus namo suprantate, kad ji kažkur iškeliavo ir neprisimenate, ką gi tokio įdomaus buvote sugalvoję. O jei tuo metu būtumėte turėjęs, kur užsirašyti? Taigi planšetinis kompiuteris rankinėje gali padėti išspręsti šią situaciją. Tai patogus būdas užrašus laikyti vienoje vietoje ir nebereikės jaudintis, kad kažką pamiršote ar neturite kur užsirašyti naujos idėjos, kolegos telefono numerio ar kitos svarbios informacijos.

Mobilusis telefonas

Dar vienas technikos stebuklas, be kurio mes jau neįsvaizduojame savo gyvenimo yra mobilieji telefonai. Kiekvienas turime po tokį ir turbūt retas beprisimena laikus, kai apie tai, kur esi ar kada grįši, mamai reikėjo parašyti raštelyje ir palikti ant virtuvės stalo. Šiandien tai galima padaryti parašant SMS žinutę ar tiesiog paskambinus. Juk telefonas visuomet šalia. Todėl labai dažnai kyla nepatogumų jei telefonas neplanuotai sugedo ir jį tenka atiduoti į garantinį taisymą. Kai kurios įmonės, žinom, pasiūlo pakaitinį telefoną, tačiau toli gražu ne visos. Todėl tokiais atvejais kyla naujas nepatogumas – iš kur gauti kitą mobilų telefoną. Tačiau jei turite planšetinį kompiuterį, nebereikia apie tai galvoti. Planšetiniai kompiuteriai veikia su SIM kortele, tad puikiai gali padėti šioje situacijoje ir laikinai atlikti mobiliojo telefono funkciją.

Nuotolinis pultelis

Ar Jums yra buvę taip, kad namuose pasimetė nuotolinio valdymo pultelis ir Jūs nebegalite perjungti kanalo? Mobilieji planšetiniai kompiuteriai gali išspręsti ir šią problemą. Juk tai prietaisai, kurie gali būti sujungti su daugeliu Jūsų namuose veikiančių prietaisų. Pavyzdžiui, su televizoriumi. Ir Jums daugiau nebereikia pultelio, nes su planšete galite perjungti kanalus, įsijungti muziką, tylinti ir garsinti, įjungti ir išjungti.