greitieji kreditai internetu
IT ir technologijos,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Verslas

Kodėl greitieji kreditai internetu taip dažnai perkeliami kitur?

Dabar greitieji kreditai internetu neretai yra perkeliami pas kitus paskolų teikėjus – klientai šitaip siekia išvengti galimų įsiskolinimų ir tuo pačiu bando pagerinti kreditų grąžinimo aplinkybes. Perkeliantys savo paskolas kitur gali pasidžiaugti mažesnėmis kreditų įmokomis, nes vis dėlto – laikui bėgant, daugelis kreditorių bando konkuruoti siūlydami mažesnę palūkanų normą, ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį, o taip at dažnai pasiūlo ir įvairias akcijas, kurių metu klientams trumpam laikotarpiui nėra taikomos jokios palūkanos. Tokiais pasiūlymais susigundo daugelis žmonių, nes tai kaip reikiant sumažina įsipareigojimų sumą, kurią tenka vykdyti kiekvieną mėnesį.

Dažniausiai greitieji kreditai internetu perkeliami į įprastas kreditų bendroves. Tiesiog, tos bendrovės, kurios internetu teikia vartojimo paskolas, šiuo metu siūlo ir paskolų refinansavimą. Tai skolų perkėlimas į tas bendroves, kurios siūlo geresnes sąlygas. Žinoma, kai kurios įmonės siūlo nežymiai mažesnes palūkanas, tačiau taupantiems ir atsakingiems žmonėms tai yra išties naudingas pasiūlymas, nes ilgajame laikotarpyje galima sutaupyti gana nemažas sumas. Pavyzdžiui, jeigu skola grąžinama per tris metus, ir perkėlus įsipareigojimus tenka mokėti po 10 eurų mažesnes įmokas, tai per tris metus susitaupo 360 eurų. Su tokia suma tikrai galima kažką nuveikti. Štai kodėl greitųjų kreditų perkėlimas yra naudinga paslauga, kuria siūloma pasinaudoti kiekvienam atsakingam klientui.

Finansų svetainė https://kreditui.lt/greitieji-kreditai-internetu akcentuoja, kad nereikėtų iškart susigundyti greitųjų kreditų perkėlimo galimybe, nes vis dėlto reikėtų pirmiau įtikinti, kad nauja bendrovė klientui tikrai galės pasiūlyti lankstumu pasižyminčias sąlygas. Jeigu nauja bendrovė jums siūlo tas pačias palūkanas, tik prailgina terminą, tai jūs tiesiog nelabai kažką pakeisite – jūs skolą mokėsite ilgiau. Bet, jeigu bendrovė siūlo akivaizdžiai mažesnes palūkanas, tai žinoma – tokiu pasiūlymu pasinaudoti tikrai reikėtų.

Reikia paminėti, kad greitųjų kreditų perkėlimo galimybe pasinaudoti gali toli gražu ne visi vartotojai. Tokiu privalumu pasinaudoti gali tik tie, kurie įsipareigojimus vykdo sąžiningai ir laiku – prasiskolinę asmenys tikrai neturėtų stebėtis, jeigu jiems jokia bendrovė nesuteiks jokios refinansavimo galimybės. Visos finansinės paslaugos teikiamos tik įvertinus klientų mokumą, tad jeigu esate nemokus – nieko nepakeisite.