IT ir technologijos,  Mokslas

ERP ir pažangių logistikos sandėlių valdymas

Lietuvoje turime daug kompanijų, kurios valdo didelius, nuosavus logistikos centrus. Tokiose centruose yra sandėliuojami didžiuliai kiekiai produkcijos. Vyksta nuolatinis judėjimas. Taigi, kiekvienas klientas norėdamas pristatyti savo krovinį turi kreiptis į pardavimų vadybininką. Tokie specialistai programų pagalba patikrina kuriame sandėlyje yra laisvos vietos ir užtikriną produkcijos ilgalaikį laikymą. Dažniausiai tokiose sandėliuose yra komplektuojami kroviniai. Jeigu jūsų kompanija gabena produkciją į visą pasaulį, tai visiškai suprantama, kad reikia vietos, kur būtų galima komplektuoti krovinius. Rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, tačiau tik nedaugelis jų naudoja pažangias ERP sandėlių valdymo sistemas. Tokios programos leidžia efektyviau išnaudoti visą sandėlio plotą. Galima pasirinkti kur bus sandėliuojami vienos ar kitos rūšies kroviniai. Tokia sandėlio valdymo programa apima visą sandėlio funkcionavimą. Nė vienas veiksmas sandėlyje nevyksta be programos dalyvavimo. Joje viskas fiksuojama. Kiekvienas darbuotojas yra apmokintas dirbti su programa, todėl programoje visuomet matomas realus sandėlio vaizdas. Taigi, jeigu jūsų kompanija ne tik sandėliuoja produkciją, tačiau dar ir turi savo transportą, tuomet visiškai suprantama, kaip tokios programos palengvina darbą. Juk norint, kad kiekvienas transporto vadybininkas išnaudotų kuo daugiau kompanijos pajėgumų, reikia susteikti pažangias darbo priemones. Taigi, tokios programos padeda efektyviau pardavinėti sandėliavimo paslaugas ir kiekvienam klientui realiu laiku pasakyti, ar galima priimti jo krovinius ar ne. Kaip jau supratote tokia ERP sistema yra labai pažangi ir tikrai naudingas įrankis.

Kiek kainuoja ERP sandėlių valdymo programa?

Tiksli programos kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Kiekviena tokia programa turi daug modulių, kurie pagal jūsų veiklos sritį gali būti įtraukiamos į darbą. Bendrai galime pasakyti, kad tokias sandėlių valdymo sistema kainuoja nuo kelių tūkstančių eurų. Tiksli kaina priklauso nuo daugelio smulkių aspektų.

Kaip susirasti patikimą IT bendrovę?

Visuomet, geriausia klausti savo draugų ar pažįstamų ar jie gali rekomenduoti kokia nors įmonę užsiimančia tokių programų pardavimu. Jeigu per pažįstamus rasite tokią įmone, tuomet galite drąsiai teigti, kad jūsų darbas baigtas. Taip atkeliaujančios kompanijos dažniausiai dirba itin kokybiškai ir gali pasiūlyti didelį produkcijos pasirinkimą. Taip, teisingai supratote IT bendrovių produkcija, tai pažangios ERP sandėlių valdymo programos.