Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Verslas

Prekyba rožėmis bei tulpėmis gali būti išties pelninga

rozesAuginantiems rožes bei tulpes dabar sąlygos yra itin palankios – nereikia rūpintis šildymu, taip pat sulaukiama ir lietingų dienų, o svarbiausia – lauke išauginti galima gerokai didesnius kiekius nei vidaus patalpose. Gėlininkystės veikla susidomėjusiems žmonėms reikia žinoti, kad internete yra daug informacijos, kuri pabrėžia kaip tinkamai verstis šia veikla, jog nuostoliai būtų kuo mažesni. Vieni pradžioje patiria daug išlaidų, kai kuriems tos išlaidos virsta į nuostolius, o patyrusiems – tai pelninga veikla. Jeigu esate iš tų, kurie norėtų uždirbti pinigų iš gėlių auginimo bei prekybos, tai jums reikėtų pasidomėti ne tik auginimo, bet ir prekybos subtilybėmis.

Kiekvienas pradedantis augintojas turėtų žinoti, kad visos gėlės lengviau parduodamos tuomet, kai jos tiekiamos pardavėjams. Tie žmonės, kurie prekiauja kioskeliuose, dažniausiai neaugina jokių gėlių – jie jas gauna iš tiekėjų. Būtent jūs ir turėtumėte būti tais tiekėjais. Jūs tiesiog išvengtumėte laiko gaišimo, išlaidų, nes jums netektų nei nuomotis prekybos patalpų, nei leisti pinigų pirkėjų paieškai. Dažniausiai prekybininkai ieško geriausių kainų, todėl net ir vos centu ar keliais pigesnės gėlės juos tikrai sudomins. Trumpai tariant, prekybininkai iš tiekėjų perka ne po kelis vienetus, o dideliais kiekiais t.y. jiems tektų parduoti didelius kiekius gėlių, jog veikla būtų pelninga.

Jeigu jūs auginate vos kelis žiedus ar krūmus, tai tikėtina, kad ko gero nesudominsite prekybininkų, nes vis dėlto – kiekiai nedideli. Jums reikėtų kiek didesnių kiekių, nes kitaip prekybininkai rinksis kitus tiekėjus. Jiems reikės iš to uždirbti. Nuo kiekvieno parduoto žiedo jie uždirba nuo kelių dešimčių centų iki euro, tad patys pagalvokite, kiek žiedų jiems reikia parduoti per dieną, jog atsipirktų visos prekybos išlaidos. Tad, jeigu jūs rimtai susidomėjote gėlininkyste, tai iškart siūlytume pradėti nuo didesnių kiekių auginimo – šitaip bent jau pritrauksite prekybininkų dėmesį, nes jie nuolatos ieško tiekėjų.

Ypač svarbu paminėti, kad Lietuvoje ne visos gėlės yra populiarios. Kaip minėjome, rožės bei tulpės yra labiausiai perkamos, todėl su šiomis gėlių rūšimis ir turėtumėte dirbti labiau.