Veido atjauninimas lazeriu
Grožis

Ką daryti, kad mūsų oda būtų sveika ir graži

Ką darote, kad jūsų oda atrodytų gražiai? Į šį klausimą nemaža dalis žmonių atsako labai panašiai, t.y. jie teigia naudojantys dieninį ir naktinį veido kremą. Tačiau tuomet, kai paklausiama, kokios rūšies kremas yra naudojamas – atsakoma taip pat labai panašiai. Nemaža dalis žmonių renkasi universalų veido odos kremą. Deja, bet tai yra didelė klaida, kurios nereikėtų kartoti. Kadangi kiekvieno žmogaus oda yra skirtinga (skiriasi ne tik odos tipas, tačiau ir būklė), visada reikėtų atsižvelgti į savo situaciją ir pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka mūsų odą. Tik tuomet galime tikėtis, kad naudojami veido kremai bus efektyvūs.

Be abejo, nereikėtų suprasti klaidingai – veido odos kremai nėra vienintelės grožio priežiūros priemonės, kuriomis reikėtų pasirūpinti. Labai svarbi ir pati veido odos priežiūros rutina, kuriai įprastai yra skiriama nepelnytai mažai dėmesio. Turite suprasti, kad joks kremas ar emulsija negalės suteikti norimo rezultato, jei oda bus užteršta ir netinkamai prižiūrėta. Todėl labai svarbu, kad išmoktumėte tinkamai prižiūrėti savo odą, pradedant reguliariu jos valymu, šveitimu ir baigiant prisotinimu įvairiais reikiamais vitaminais bei mineralais.

Būtent minėtas veido odos šveitimas turi labai didelės įtakos tam, kaip mūsų oda įsisavins visą tai, ką ant jos kasdien tepame. Pavyzdžiui, jei viršutinis odos sluoksnis bus negyvas, oda labai sunkiai pasisavins visas naudingąsias medžiagas. Tačiau jei reguliariai savo odą šveisite, pašalinsite negyvas odos ląsteles, atverdami naują odą, kuri bus rausvesnė, sveikesnė ir pasiruošusi lengviau įsisavinti vitaminus ir kitas reikiamas medžiagas, esančias naudojamose grožio puoselėjimo priemonėse.

Taip pat labai svarbu, kad reguliariai apsilankytumėte ir kosmetologo kabinete ar profesionalioje grožio paslaugas teikiančioje klinikoje, kurioje galėtumėte pasinaudoti kompleksinėmis specialistų teikiamomis paslaugomis. Pavyzdžiui, tokiu atveju kuo puikiausiai galėtų pasitarnauti veido atjauninimas lazeriu – tai ypač naudinga procedūra vidutinio ar vyresnio amžiaus žmonėms, kurių odoje galima matyti daugiau raukšlių, įvairių odos įlinkimų ir dėmelių. Žinoma, tai tik viena iš daugelio galimų grožio procedūrų, todėl tereikia pasidomėti, ką šiomis dienomis gali pasiūlyti grožio rinka.