Grožis,  Mada

Plaukų tiesinimas keratinu – ar verta?

Plaukų tiesinimas keratinu Vilniuje atliekamas salonuose ar namuose tik su saugiomis, sertifikatus turinčiomis priemonėmis. Merginoms ir moterims siekiančioms atgaivinti savo nualintus plaukus ilgalaikis plaųkų tiesinimas keratinu yra puikus sprendimas. Atlikus šią procedūrą galėsite pamiršti plaukų tiesinimą bent 3-4 mėnesiams. Tiesinimo rezultatai kiekvienai jaučiami skirtingai, nes visos moterys yra labai skirtingos, todėl ir mūsų organizmas į įvairias medžiagas reaguoja nevienodai. Ir kas tinka Jums, nebūtinai tiks ir jūsų draugei. Todėl prieš išmėginant plaukų tiesinimo keratinu procedūrą, reikėtų pasidomėti ir pagalvoti kokie yra jūsų plaukai (sausi ar sveiki, stori, ploni, linkę lūžinėti, skilinėti), ar galvos oda nėra jautri. Stebint internete viešinamas plaukų nuotraukas po tiesinimo keratinu procedūrų, jie atrodo nuostabiai žvilgantys bei sveiki. Tačiau kiekvienu atveju rezultatas gaunamas skirtingas, priklausomai nuo plaukų būklės.

Tiesinimas keratinu jums tikrai padės atgaivinti nualintus ir pažeistus plaukus. Suteiks papildomo žvilgesio, glotnumo, plaukai nesipūs nuo drėgmės. Kad rezultatas būtų dar geresnis, prieš atliekant plaukų tiesinimo procedūrą jums reikėtų pakirpti galiukus, Jei plaukai yra labai nualinti, dar prieš keletą mėnesių reikėtų pradėti gerti vitaminus, atstatančius struktūrą iš vidaus.

Besirenkant meistrą, kuris atliks jums šią procedūrą, patartina atkreipti dėmesį į jo atliekamus darbus, rekomendacijas, kur visa tai daroma. Šiuo metu Vilniuje yra didelis pasirinkimas merginų, kurios atlieka paslaugą grožio salonuose, tačiau taip pat yra daug ir dirbančių namuose. Nereikėtų susivilioti tik maža kaina, ir rinktis merginas dirbančias namuose. Savo plaukus reikėtų patikėti tik patyrusiems meistrams, kurie gali užtikrinti visos procedūros kokybę, turintiems medžiagų saugumo sertifikatus ir atsakantiems už savo darbus. Dažnai pasitaiko nusivylusių merginų, kurios renkasi meistrą namuose. Namų sąlygomis negalima pilnai užtikrinti ilgalaikio tiesinimo saugumo, reikalingų sąlygų šiai procedūrai.

Praėjus kelioms dienoms nuo procedūros plaukus galima prižiūrėti kaip ir visada.,Plaukų šampūnas turi būti be druskų ir sulfatų, toks šampūnas padėda keratinui kuo ilgiau išlikti plauko šerdyje. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir rezultato sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių. Labiau pūstiems, garbanotiems plaukams gali prireikti kelių tiesinimų, kad būtų išgautas norimas rezultatas. Tamsiaplaukėms merginoms plaukų tiesinimas keratinu gali būti atliekamas 3-4 kartus per metus, o šviesiaplaukėms 2 kartus, dėl silpnesnės jų plauko struktūros.