Argano aliejus
Grožis

Argano aliejus – mūsų sveikatai ir odai

Argano medžiai auga tik Maroke. Šie medžiai duoda vaisius, kurių viduje yra riešutai. Būtent iš jų spaudimo būdu yra išgaunamas visame pasaulyje gerai žinomas argano aliejus. Šie medžiai auga maždaug 150 – 200 metų, o vaisius duoti pradeda tik 30 ar 50 metų. Per pastarąjį dešimtmetį argano aliejus buvo plačiai pristatytas kosmetikos rinkai kaip nepamainomas grožio eleksyras.

Tačiau jei iki šiol dar niekuomet neišbandėte šio naudingo ir neįkainojamo natūralaus aliejaus, turbūt kyla daug klausimų, kodėl argano aliejus yra toks naudingas ir kuo jis gali pagelbėti mūsų sveikatai ir odai.

Tie žmonės, kurie turi labai jautrią odą, gali akimirksniu pajusti teigiamus argano aliejaus rezultatus – tokiu atveju nebereikia jaudintis dėl įvairių kosmetikos priemonių, kuriose yra daug kenksmingų cheminių medžiagų, galinčių sukelti alergiją ir dar labiau pabloginti mūsų jautrios odos būklę. Be abejo, argano aliejaus teigiamomis savybėmis gali pasinaudoti ne tik tokio tipo odą turintys žmonės. Taigi, pats metas sužinoti pagrindinius šio aliejaus privalumus:

Plaukai: argano aliejus gali būti puikus pagalbininkas gerinant plaukų sveikatą. Jis labai efektyviai drėkina, todėl neleidžia mūsų plaukams išsausėti. Be to, suteikia sveiką ir gražų spindesį. Jei iki šiol kentėte nuo suskeldėjusių plaukų galiukų ir labai silpnų bei slenkančių plaukų, pradėkite reguliariai naudoti argano aliejų. Teigiamais jo privalumais įsitikinsite akimirksniu.

Galvos oda: jei vis dažniau pastebite, kad jūsų galvos oda yra labai išsausėjusi, argano aliejumi suvilgytu vatos gumulėliu ištepkite savo galvos odą. Tai darykite prieš eidami miegoti. Tuomet miego metus šis aliejus tinkamai įsigers ir atliks savo darbą. Ryte galėsite išsitrenkti galvą šampūnu.

Veidas: naudojant gryną argano aliejų savo veido odos priežiūrai, ypač tuomet, jei turite riebią odą, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra neteisingas pasirinkimas. Juk būtent taip nemažai komercinių kosmetikos produktų kūrėjų mums teigė daugelį metų. Tačiau iš tiesų argano aliejus subalansuoja mūsų odos natūralią riebalų gamybą ir pagerina odos būklę. Jo drėkinančios savybės mažina raukšles ir sustiprina odą. Todėl nepamirškite šio aliejaus įtraukti į savo grožio priežiūros rutiną.

Plaukų grožį ir žvilgesį užtikrinti gali ir kokybiški plaukų dažai