Grožis

Bikini zonos depiliacija. Ką vertėtų žinoti?

Vasara yra išties puikus metas pagalvoti apie bikini zonos depiliaciją. Tačiau apie tai reikia galvoti gerokai dar prieš ateinančias atostogas – dažniausiai rekomenduojama pasilikti laiko bent keliems depiliacijos seansams atlikti. Taip pat reikia pasilikti laiko ir toms merginoms, kurios šios procedūros dar nėra turėjusios gyvenime, svarbiai informacijai susirinkti. Tad natūralu, kad būtent joms yra daug neatsakytų klausimų.

Ar „vaizdelis“ išgąsdins specialistę?

Trumpiausias atsakymas – ne. Jeigu lankotės pas profesionaliai bei daugelį metų dirbančiais depiliacijos specialistes, šios, greičiausiai, jau bus visko mačiusios – tiek ir menkus krūmelius, tiek ir gausias girias.. Juk tai jų pragyvenimo šaltinis. Todėl tikrai neverta baimintis. Visų pirma, jūs tikrai tokios ne vienintelės. Visų antra, pergyventi dėl toje vietoje augančių plaukelių tikrai nėra prasminga.

Labai svarbu, kad jeigu yra naudojami skutimosi peiliukai, prieš lankantis pas specialistę jų nenaudotumėte – tuomet nuskusti plaukeliai gali būti paprasčiausiai per trumpi, kad būtų sėkmingai atlikta procedūra. Depiliuojant trumpus plaukelius gali nepavykti jų pašalinti su šaknimis. Taip pat padidėja rizika, kad šie gali jums vėliau įaugti. Tai ne tik neestetiška, bet kartu ir labai skausminga situacija, kurios paprasčiausiai galima būtų išvengti.

Jeigu depiliacijos procedūras atliekate ne pirmą kartą, reiktų prisiminti, kad turėtų praeiti bent 3 – 4 savaites. Tai minimalus reikalingas laikotarpis, per kurį spės ataugti nepageidaujami plaukeliai.

O ar labai skaudės?

Tai bene pagrindinis klausimas iš kiekvienos naujai apsilankusios klientės lūpų – „tai ar labai skaudės?“. Deja, bet atsakymas yra taip. Būtent šios procedūros pagrindinis tikslas ir yra pašalinti visą plaukelį su šaknimis. Šis procesas nelabai gali būti kitoks. Skausmas juntamas būtent depiliacijos metu. Žinoma, yra keletas būdų, kaip galite maksimaliai apsisaugoti nuo nemalonių pojūčių, tačiau negalime visiškai garantuoti, kad jokio skausmo nejausite. Vienas iš patikimiausių būdų – valandą prieš procedūrą išgerkite skausmą malšinančių vaistų.

Dauguma specialisčių taip pat pastebi, kad nerekomenduojama depiliacijos vašku atlikti prieš bei menstruacijų metu. Tai yra ne dėl to, kad to padaryti yra neįmanoma, nes šiais laikais vos ne viską galite padaryti. Tačiau labai svarbu suprasti, kad būtent šiomis dienomis jūsų vietelės oda yra nepaprastai jautri, tad potyriai tikrai nebus patys maloniausi. Esant labai dideliam poreikiui, geriau rinktis plaukelių šalinimą naudojantis skutimosi peiliukai.

Odos sudirginimai

Nemaža dalis merginų nuogastauja, kad po depiliacijos oda bus nepaprastai sudirginta ir jautri, gali ją gausiai išberti. Norime nuraminti, kad taip neturėtų nutikti, o jei ir nutiko, greičiausiai, procedūrą atlikote netinkamu ciklo metu. Žinoma, odos sudirginimas taip pat priklauso ir nuo specialistės bei jos įgūdžių bei priemonių, kurios naudojamos. Rekomenduojame kreiptis pas tokius specialistus, kurie depiliacijai naudoja kuo natūralesnes priemones.