Grožis

Kaip namuose pasidaryti ilgalaikį lakavimą?

Ilgalaikis lakavimas yra itin populiari paslauga moterų tarpe. Daugelis iš jų jaučiasi daug gražesnės bei tvarkingesnės, turėdamos nulakuotus nagus. Visgi, tai atsieina nemažai pinigų, tad turbūt bene kiekviena moteris būtų laiminga, sugebėdama pasidaryti tai namuose. Tad, kokių priemonių reikia ir, ką daryti po to?

Pradėkime nuo to, jog norint pasidaryti ilgalaikį lakavimą namie, svarbu turėti dildę, žnyplutes, nuriebalinimo priemonę, gruntą ir šepetėlį nagams. Taipogi, prireiks ir gelinio pagrindo, nagų lako bei odelių aliejaus. Norint, jog lakavimas įvyktų greičiau, labai svarbi ir LED nagų lempa. Visas šias priemones galite įsigyti https://groziobaze.lt/ internetinėje parduotuvėje. Jeigu jau tai padarėte arba senai tokias turite, keliaukime prie kito žingsnio.

Pirmiausiai, naudodami žnyplutes apkarpykite odeles, o tuomet suvienodinkite nagų ilgį su dilde. Tam, jog užtikrintumėte geresnį lako sukibimą su nagu, švelniai didinkite jo plokštę, pasistenkite pasiekti visas vietas, net ir kampus prie odelių. Nuvalykite dulkes nuo rankų pasinaudodami specialiu šepetėliu, o tuomet pasitelkite nuriebalinimo priemonę, užtepdami ją ant nago bei nuvalydami. Užtepkite grunto ir užlakuokite gelinio nagų lako pagrindą. Nepamirškite šio sluoksnio palaikyti LED lempoje, jog greičiau nudžiūtų. Nulakuokite nagus bent du arba tris kartus, kas kartą ranką ir vėl įdėdami į lempos vidų. Tuomet, palepinkite savo odeles užtepdami maitinančio aliejaus. Procedūra tikrai nėra sudėtinga, tačiau ji reikalauja kruopštumo, todėl rezultatas gali nebūti tobulas iškart. Visgi, nesustokite stengtis – anksčiau ar vėliau Jums tikrai pavyks.

Nepamirškite, jog tarp lakavimų patariama padaryti mėnesio pertrauką maždaug kas pusmetį. Nenualinkite savo nagų, ypač, jeigu pastebėsite, jog šių būklė blogėja. Atsargiai nusiimkite gelinį lakavimą, mat dėl pernelyg šiurkštaus proceso, neretai kyla šiek tiek problemų. Nepamirškite, jog itin svarbu įsigyti kokybiškas priemones tam, jog papildomai nepakenktumėte savo nagams. Visgi, gelinio lako sudėtyje yra itin nedaug ingredientų, galinčių pakenkti, todėl nusiraminkite ir toliau mėgautis tvarkingais bei gražiais nagais, jei šis procesas Jus džiugina. Nenuleiskite rankų ir anksčiau ar vėliau sugebėsite nusilakuoti beveik taip pat, kaip salone.