Namams

Spintos su varstomomis durimis privalumai

Renkantis baldus namui ar butui reikia atkreipti dėmesį ne tik į rėmo konstrukciją, vidinį užpildymą, bet ir į durų atidarymo sistemą. Yra įvairių variantų. Prietaisai su stumdomomis durimis laikomi modernesniais, tačiau daugelis taip pat mėgsta seną gerą klasiką.

Šiuolaikinės mados tendencijos baldų pasaulyje diktuoja grįžimą prie klasikos. Kad ir kokios funkcionalios, talpios ir modernios spintos būtų, jos ne visada tinka konkrečioje patalpoje. Klasikinio ar retro stiliaus interjere geriausiai atrodys spinta su varstomomis durimis.

Atsižvelgiant į durų skaičių, visi modeliai yra suskirstyti į keletą tipų. Dažniausiai naudojama yra dviejų durų spinta. Ji tinka mažiems kambariams, nereikia daug vietos įrengimui. Mažiausios spintos yra su vienomis durimis.Trijų arba keturių durų spintosmontuojamos didesnėse patalpose. Ant viršaus galima įrengti antresoles, jos padidins spintos talpą. Penkių durų spinta iš tikrųjų yra mini drabužinė. Norėdami ją įdiegti, turėtumėte turėti daug laisvos vietos.Klasikinis spinta sėkmingai derės miegamajame ar svetainėje ir, jei reikia, funkciškai padalins erdvę.

Standartinis drabužių spintos su varstomomis durimis gylis yra 60 centimetrų, o tai yra minimalus dažniausių standartinių drabužių pasirinkimas.

Spintos plotis gali būti bet koks, tačiau nėra prasmės, kad ji būtų mažesnė nei 40 centimetrų. Išilginės strypai dažniausiai montuojami  pradedant nuo 50 centimetrų pločio.

Spintos anaiptol nėra modernus išradimas, kaip galima pagalvoti. Iš tikrųjų šie baldai įvairiose šalyse egzistavo prieš kelis šimtmečius. Žinoma, šiuolaikiniai modeliai nėra labai panašūs į savo protėvius, tačiau jų pagrindinis tikslas išlieka tas pats. Toks didelis populiarumas gali liudyti jo praktiškumą ir universalumą. Ir šiandien gerai pagaminta spinta su varstomomis durimis, suteiks jūsų interjerui unikalumo. Naujausios technologijos, naudojamos kuriant šiuos baldus, leidžia klientams pasiūlyti kuo įvairesnes spalvas, faktūras ir padaryti tai tikra šiuolaikine klasika.