Priedai mobiliems
IT ir technologijos

Ką vertėtų padaryti įsigijus savo naująjį išmanųjį telefoną

Įsigijote naują išmanųjį telefoną? Sveikiname! Dabar savo rankose laikote dar išmanesnį ir funkcionalesnį kiekvieno žmogaus geriausią draugą, kuris jums gelbės bene kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje. Tačiau nepaisant to, ar jūs esate patyrę išmaniųjų telefonų naudotojai, ar tai yra jūsų pirmasis išmanusis telefonas, https://priedaimobiliems.lt pateikiami keli naudingi patarimai gali praversti apsiprantant su savo naujuoju telefonu.

Aktyvuokite savo išmanųjį telefoną

Jūsų naujojo išmaniojo telefono aktyvavimas – tai pirmasis žingsnis, kurį būtina žengti, jei norite pradėti naudotis savo įsigytu naujuoju įrenginiu. Laimei, tai padaryti yra labai nesudėtinga:

  1. Išjunkite savo senąjį telefoną ir iš jo išėmę SIM kortelę įdėkite ją į naująjį išmanųjį telefoną.
  2. Pilnai įkraukite naują išmanųjį telefoną prieš pradėdami aktyvacijos procedūrą.
  3. Sekite išmaniojo telefono aktyvavimo ir paruošimo veikimui instrukcijas, kurias matote naujojo telefono ekrane.
  4. Kai tai atliksite, jums reikės į naująjį išmanųjį telefoną perkelti kontaktus ir kitus jums svarbius failus.

Perkelkite kontaktus ir medijos failus

Kitas žingsnis, kurį reikėtų žengti kiekvienam naujo išmaniojo telefono naudotojui, yra kontaktų ir medijos failų perkėlimas iš senojo telefono į naująjį. Jei pagrindiniai duomenys senajame išmaniajame telefone buvo laikomi atminties kortelėje, tuomet tokių duomenų perkėlimas bus labai greitas ir paprastas.

Tačiau jei duomenys buvo laikomi paties išmaniojo telefono atmintyje, turėtumėte pasinaudoti jūsų išmaniojo telefono gamintojo pateikiamomis instrukcijomis, atsižvelgiant į senojo ir naujojo išmaniojo telefono naudojamas operacines sistemas. Žinoma, tam galite pasitelkti ir debesijos paslaugas, kuomet senojo telefono duomenis pirmiausia perkeliate į debesį.

Apsaugokite savo privatumą ir išmanųjį telefoną

Kiekvienas išmaniojo telefono savininkas turėtų imtis visų būtinų priemonių, kurių dėka galėtų apsaugoti savo privatumą ir patį išmanųjį telefoną.

  • Užkirskite kelią neteisėtam naudojimui. Pirmiausia siekdami didesnio savo asmeninių duomenų, saugomų išmaniajame telefone, saugumo, turėtumėte aktyvuoti telefono ekrano užrakinimo funkciją. Dažniausiai galima pasirinkti telefono ekraną atrakinti PIN kodu, slaptažodžiu ar piršto antspaudu.
  • Pasirūpinkite fizine telefono apsauga. Nors pradžioje naują išmanųjį telefoną esame linkę labai atidžiai saugoti, laikui bėgant apie fizinę jo apsaugą būname linkę vis labiau pamiršti. Todėl norėdami išvengti įskilusio ar sudužusio telefono ekrano bei kitų fizinių telefono pažeidimų, naudokite telefono dėklą ir ekrano apsauginę plėvelę.

Prijunkite savo el. pašto paskyrą

Didelė dalis žmonių el. laiškus rašyti ir skaityti yra linkę savo išmaniajame telefone. Todėl jei ir jūs esate pratę visą tai daryti telefonu, sinchronizuokite savo el. pašto paskyras naujajame telefone. Visas šis procesas gali būti labai paprastas, jei jūs naudositės mobiliosiomis el. pašto programėlėmis.

Atsisiųskite mobiliąsias programėles

Išmanusis telefonas tampa dar išmanesnis ir funkcionalesnis, jei pasitelkiamos papildomos mobiliosios programėlės, kurių daugumą galima atsisiųsti visiškai nemokamai. Žinoma, tokias programėles reikėtų atsisiųsti tik iš patikimų šaltinių.

Pavyzdžiui, jei naudojate su „Android“ operacine sistema veikiantį telefoną, jums pravers „Google Play Store“ mobilioji programėlė. Tuo tarpu, jei įsigijote „iPhone“ išmanųjį telefoną, mobiliąsias programėles galėsite atsisiųsti iš „Apple App Store“.

Prailginkite baterijos tarnavimo laiką

Dauguma išmaniųjų telefonų yra gaminami su įkraunamomis standartinėmis Li-Ion baterijomis. Todėl pasirūpinus tinkama išmaniojo telefono priežiūra ir atlikus tam tikrus nustatymus savo išmaniajame telefone, galima reikšmingai prailginti ir baterijos tarnavimo laiką tarp įkrovimų.

Tam, kad jūsų išmaniojo telefono baterija tarnautų ilgiau, užtikrinkite, kad baterija būtų vėsi. Taip pat telefoną įkraukite naudodami išmanųjį įkroviklį, kuris atkeliavo kartu su jūsų išmaniuoju telefonu. Siekiant sumažinti suvartojamos energijos kiekį reikėtų sumažinti ir ekrano ryškumą, išjungti bateriją eikvojančias ir jums nereikalingas funkcijas bei mobiliąsias programėles, kurios jomis nesinaudojant toliau veikia.