Samsung Galaxy S7 Edge
IT ir technologijos,  Pirkiniai

Samsung Galaxy S7 Edge kaina suteiksianti daugiau nei tikitės

Samsung Galaxy S7 Edge kaina suteiksianti Jums daugiau nei tikitės

Samsung Galaxy S7 EdgeIšmanieji telefonai nuolatos tobulėja. Vos atsiradus pirmiesiems jų, nuolatos buvo tobulinamos technologijos ir pridedamos naujos funkcijos. Neapsiribojant liečiamu ekranu buvo kuriamos vis geresnės kameros, veido bei balso atpažinimo technologijos, bei daugybė kitų savybių. Populiariausi bei labiausiai konkuruojantys šių produktų gamintojai – amerikiečių gamintojas Apple, bei Korėjos įmonė Samsung. Pastaroji šiais metais išleido naująjį  s7 serijos produktą, bei patobulintą jo versiją lenktu ekranu. Tačiau nors Samsung Galaxy S7 Edge kaina ir lenkia paprastosios versijos kainą, tačiau tuo pat metu siūlo ir išskirtinių funkcijų, kurias šiame straipsnyje ir aptarsime.

Aukštesnė Samsung Galaxy S7 Edge kaina už išskirtinį dizainą

Pagrindinė savybė, kurios kol kas neturi jokie kiti Išmanieji telefonai – tai lenktas ekranas. Kitaip tariant – lenkta briauna. Nors atrodytu jog tai tik rinkodarai palankus sprendimas, siūlantis Jums tik išskirtinę išvaizdą, lenktas ekranas iš tiesų patogus. Visų pirma, šiame kraštelyje galite patalpinti net penkis svarbiausius Jums kontaktus. Nesvarbu ar tai būtų šeimos nariai, draugai ar verslo partneriai, ši greito rinkimo funkcija yra pati patogiausia. Be to, lenktas ekranas puikiai matomas net apvertus telefoną ekranu žemyn. Būdami verslo susitikime, išjungę garsą bei apvertę telefoną parodote pagarbą verslo partneriams, bei svarbą susitikimui. Vis dėlto, esant skambučiui matysite jog ekranas įsijungė.

Samsung Galaxy S7 Edge kaina suteiks išskirtines užrakto galimybes

Visų pirma – pirštų antspaudo atpažinimo sistema, kuri buvo dar labiau pagreitinta ir patobulinta. Šie nauji Išmanieji telefonai Jūsų antspaudą atpažins akimirksniu, todėl atrakinsite dar greičiau. Tačiau jei norite ko nors išmanesnio, Samsung Galaxy S7 Edge kaina suteiks Jums galimybę sujungti įrenginį bevieliu ryšiu su daugybe kitų produktų. Pavyzdžiui ausinėmis, ar išmaniuoju laikrodžiu. Tokiu būdu šiems produktams esant netoli Jūsų telefono, jis net nebus užrakinamas, o tiems daiktams nutolus, telefonu galėsite naudotis tik Jūs.

Samsung Galaxy S7 Edge kaina už asmeninį trenerį

S Health – tai aplikacija, kuri kartu su šiuo įrenginiu padės Jums rūpintis savo sveikata bei palaikyti formą. Ir papildomai trenerio samdyti Jums nereikės: Samsung Galaxy S7 Edge kaina – tai viskas, ką turėsite sumokėti, o savo prižiūrėtoją nešiositės kišenėje. Atminkite – Samsung Galaxy S7 Edge kaina yra sąlyginai žema, o Jūsų sveikata – neįkainojama. Rūpinkitės didžiausiu turtu, kurį turite, išmaniai.