Patarimai

Vasarinės padangos pigiau

vasarinės padangosArtėjantis vasaros sezonas dažniausiai džiugina ne tik šiltėjančiais orais bei saulėtomis dienomis, bet neretai primena ir kiek visokiausių darbų reikia atlikti po žiemos. Pavyzdžiui, kiekvienas vairuotojas turi pasirūpinti, kad jo žiemines padangas pakeistų vasarinės padangos. Vasarinės padangos yra paprastai parduodamos kartu su automobiliu, jei jį perkate iš automobilių salono, taip pat vasarinės padangos neretai prieš padangų keitimosi laiką užpildo net ir supermarketų lentynas, tačiau geriausios vasarinės padangos yra tos, kurias siūlo autoservisai ir specializuotos parduotuvės.

Žinoma, visuomet atiranda vairuotojų, kurie mano, jog koks skirtumas, ar padangos vasarinės ar žieminės, tačiau tai tik parodo, kiek mažai jie atsimena iš vairavimo teorijos pamokų. Vasarinės padangos protektoriaus gylis yra beveik su kartus mažesnis, nei žieminės, todėl ir sukibimas su asfaltu yra visiškai kitas, kai ant automiblio yra uždėtos vasarinės padangos. Todėl padangas reikia keisti ne tik todėl, kad gali sustabdyti policija, bet ir dėl savo pačių saugumo. Juk nei vienas nenorėtų kelionės baigti kur nors griovyje ar atsitrenkus į medį vien todėl, kad nepasikeitė padangų laiku.

Be abejo, vasarinės padangos kainuoja itin daug, ypač jei jos yra pagamintos kurios nors iš žymiausių padangų gamintojų firmų, tačiau visuomet galima rasti pigesnę išeitį, pavyzdžiui, tokią kaip vasarinės padangos internetu. Čia padangos pigiau nei daugelyje automobilių salonų ir specializuotų parduotuvių, nes nereikia mokėti už aptarnavimą. Kai kas gali manyti, kad internete padangos parduodamos pigiau, nes jos yra naudotos, tačiau tai netiesa. Internetinėse parduotuvėse yra siūlomos tik naujos padangos, o vasarinės padangos kaina yra tikrai mažesnė nei daugelyje kitų vietų. Taip pat, jei jums pasiseks, galbūt internete rasite tokius dalykus kaip vasarinės padangos akcija arba vasarinės padangos išpardavimas bei taip sutaupysite dar daugiau pinigų.

Taigi, užtikrinkite savo ir savo keleivių saugumą pasikeitę padangas laiku, juk net jei ir negalite įpirkti naujų padangų parduotuvėje, visuomet galite rasti ir pigesnių alternatyvų, tokių kaip padangos internetu, o jei pavyks, pakliūsite net ir ant akcijos.