Finansai,  Paslaugos,  Verslas

Paskola pradedančiajam verslui

Verslui pradėti svarbiausia yra lėšos. Tačiau ne kiekvienas žmogus, kuris nori pradėti verslą jų turi arba turi jų nepakankamai. Tai iš kur jų gauti.

Pradėti verslą yra labai svarbus sprendimas, jį reikia kruopščiai apgalvoti. Būtų neprošal ir pasikonsultuoti su specialistais, jugi tai nepaprastas sprendimas, kaip, pavyzdžiui, įsigyti naują pirkinį. Tai daug svarbiau. Prieš pradedant verslą svarbu gerai apsvarstyti, ar tu pajėgsi jį valdyti, ar apsimoka ir ar turėsi lėšų įkurti verslą. Jei tave enkina atsakymai, tada gali pradėti galvoti apie verslo sukūrimą.

Svarbiausias klausimas: iš kur gauti pinigų? Jei tu turi susitaupęs pakankamą sumą ir tau jos užteks, tada puiku. Nėra jokių rūpesčių dėl pinigų ir gali lengviau atsipūsti. Tačiau jei tu neturi pakankamo kiekio pinigų, tada jau problema. Viena iš problemos sprendimo būdų – paskola verslui. Tai lengvatinė paskola su mažesnėmis palūkanomis, mat valstybė norim, kad kuo daugiau žmonių pradėtų verslą. Kuo bus daugiau verslų, tuo daugiau kil šalies ekonomika ir bus daugiau sumokama mokesčių valstybei. Aišku, smulkiam verslui vos pradėjus veikti vasltybė stipriai nespaudžia jos su mokesčiais, suteikia lengvatų, kurios ką tik susikūrusiam versliukui labai praverčia bei į pagalbą ateina verslo kreditai.

Taip pat galima prašyti ir Europos Sąjungos paramos. Nors ir ne visas paraiškas, kartais ne visą proektą finansuoja, bet tai tikrai gera paskola ką tik susikūrusiam verslui. Valstybė taip pat dar gali padėti verslui. Tai verslo kreditai . Valstybė skiria jums tam  tikrą pinigų sumą, ir jūs kuriate savo išsvajotąjį versla, bei nereikia gražinti sumos, kurią davė jums valstybė, nes tai ne paskola. Valstybei apsimoka jus remti, nes jūs mokate mokesčius, įsteigiate naujų darbo vietų. Valstybei to ir tereikia.

Verslui svarbiausia lėšos, dėl kurių ir kyla daugiausiai sunkumų. Kai kurie ką tik iškepti verslininkai verslą pradėjo iš savo jau turimų asmeninių lėšų, kiti ėmė lengvatines paskola verslui, o dar kitiems, kuriems ir labiausiai pasisekė, gavo finansavimą iš valstybės. Valstybei apsimoka remti verslininkus, nes jie moka mokesčius ir įsteigia naujas darbo vietas.