IT ir technologijos

„iPhone 13“ neįsijungia: sprendimas

Apple telefonų savininkai kartais susiduria su problema, kai neįsijungia iPhone 13. Čia nenagrinėsime avarinių situacijų, kai įrenginys sulūžęs ant asfalto ar plytelių, paskendęs ir pan. Jei įrenginys veikia tinkamai, problemą galima išspręsti be pastangų. Apsvarstykite priežastis ir būdus, kaip jas išspręsti.

Baterija stipriai išsikrovusi

„Apple“ technologija nesiskiria baterijos tarnavimo laiku, o „ iPhone 13“ vartotojų baterijos gali visiškai išsikrauti po 6-8 valandų aktyvaus naudojimo. Visiškai išsikrovęs „iPhone“ nereaguos į bandymus įjungti telefoną.

Kai akumuliatoriaus talpa sumažėja, akumuliatoriaus įkrova mažės dar greičiau. Ir jį įjungti užtruks ilgiau, jei baterija buvo visiškai išsikrovusi. Tai gali būti priežastis, kodėl telefono negalima įjungti net ir prijungus maitinimo adapterį.

Baterijos būseną galite patikrinti „Nustatymuose“ pasirinkę „Battery-Battery Status“. Jei maksimali talpa yra 100%, baterija išsikraus pagal optimalų veikimo laikotarpį. Rekomenduojama jį pakeisti, jei talpa mažesnė nei 50%.

Maitinimo mygtukas neveikia

Jei miego / pažadinimo mygtukas yra sugedęs, „iPhone 13“ neįsijungs. Vargu ar pavyks išspręsti problemą patys: telefoną reikia nunešti pas patyrusius meistrus. Norėdami išspręsti šią problemą, galite susisiekti su mūsų aptarnavimo centro specialistais. Jie greitai pakeis sugedusias dalis.

Sistemos atnaujinimas

Diegiant naują iOS versiją, Apple išmanieji telefonai gali nereaguoti į vartotojo veiksmus, kol procesas nebus baigtas. Jei naujinimų atsisiuntimo metu telefonas yra atjungtas nuo įkroviklio, dėl padidėjusios apkrovos ir nepavykus atsisiųsti naujinimo, jis gali išsijungti ir neįsijungti kelias minutes.

Norėdami to išvengti, atsisiųsdami naują iOS , visada turite palaikyti išmanųjį telefoną prijungtą į įkrovimo būseną ir nenaudoti telefono, kol nebus baigtas naujinimo diegimo procesas.

Reikia paleisti iš naujo

Esant nedideliam sistemos trikdžiui , „ iPhone 13“ gali atsisakyti įsijungti. Norėdami išspręsti problemą, naudokite priverstinį išmaniojo telefono paleidimą iš naujo. Norėdami jį suaktyvinti, vienu metu turite paspausti du mygtukus: „Miegas“ ir „Pagrindinis“ maždaug 5-10 sekundžių, kol pasirodys pranešimas su kūrėjo piktograma. Metodas veikia, jei telefono įkrova yra bent 5%.

Daugeliu atvejų problema išsprendžiama prijungus prie įkroviklio ir paleidus iš naujo. Bet kai visi metodai yra bejėgiai ir niekaip negalite įjungti programėlės, norėdami atnaujinti „iPhone 13“ darbą, susisiekite su telefonų remonto Vilniuje centro specialistais.