masažiniai baseinai
Namams

Ką reikia žinoti, įsirengiant masažinį baseiną savo kieme?

Tikriausiai nėra nieko geriau snieguotą žiemą, kaip jos grožiu mėgautis panirus į karštą masažinį baseiną po atviru žvaigždėtu dangumi. Skamba išties viliojančiai, tiesa? Tik ar tikrai viskas taip paprasta? 

Apie masažinio baseino malonumus tikriausiai tyliai pasvajoja net ir tie, kurie niekada neketina jo įsirengti savo kieme. Tai iš tiesų patraukli ir labai viliojanti pramoga visai šeimai, kuria šiandien mėgautis gali bene kiekvienas.

Kaip įsirengti masažinį baseiną lauke?

Masažinio baseino įrengimas kieme iš tikrųjų yra žymiai paprastesnis nei daugelis įsivaizduoja ir dažniausiai jis pareikalauja visiškai minimalaus specialaus pasirengimo. Visų pirma, turėtumėte žinoti, kad norėdami pastatyti masažinį baseiną savo kieme, jums visai nereikia atlikti grandiozinių žemės kasimo ar sudėtingų statybos darbų. Tam net nėra būtinas ir inžinerinių tinklų, tokių kaip vandentiekis ar nuotekos, įrengimas.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurių pareikalaus baseino įrengimas jūsų kieme – tai lygaus ir stabilaus pagrindo, ant kurio statysite baseiną, įrengimas. Ir tai gali būti visiškai nesudėtingas statinys – tam puikiai tiks ir tiesiog medinė terasa, kurią įrengti užtruksite vos porą dienų.

Sakydami, kad jums nėra būti inžineriniai tinklai, nenorėjome pasakyti, kad jie nereikalingi. Jeigu yra galimybė juos įrengti – puiku, jeigu ne, jums visiškai pakaks iš namų atvesti elektros laidą, o vandens pripildymui galėsite pasitelkti paprasčiausią sodo žarną.

Papildoma įranga masažiniam lauko baseinui

Kaip ir bet kuriam baseinui, jums taip pat bus reikalinga vandens filtravimo, dezinfekcijos sistema, vandens siurblys ir baseinų chemija. Lauko baseinui yra būtinas ir specialus baseino uždangalas, kuris padės palaikyti ne tik švarą baseine, bet ir vandens temperatūrą.

Baseino apšvietimas ir tinkamas purkštukų pasirinkimas – tai neatskiriama masažinio baseino dalis. Jeigu apšvietimą galite rinktis pagal savo pageidavimus ar atsižvelgiant į lauko eksterjerą, tai purkštukų pasirinkimui rekomenduojama skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Svarbu žinoti, kad siekiant maksimalaus komforto, ne kiekybė, o kokybė čia vaidina svarbesnį vaidmenį, todėl renkantis juos verta pasikonsultuoti su šios srities profesionalais.