Grožis

Kaip išsirinkti tinkamą kremą veido odai?

Tinkamo veido kremo paieškos tikrai gali atsibosti. Kartais ir keliasdešimt priemonių išbandžius nerandamas tas vienintelis, kuris leidžia jaustis puikiai ir prisitaiko prie jūsų veido tipo ir turimos problemos. Kad būtų šiek tiek lengviau išsirinkti kremą, reikia stebėti kas jau bandytuose kremuose nepatiko, galbūt, užkliuvo koks nors ingredientas arba nemalonus poveikis. Tuomet kaskart perkant kitą kremą žinosite koks ingredientas jums gali nepatikti. Taip pat kartais daug lengviau išsirinkti kremą, jei žinote kokie ingredientai jums patinka ir kuriems nesate alergiška. Puikių kremų galite išsirinkti ir internetinėje parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt. Svarbiausia rasti sudėti, kuri džiugintų ir būtų efektyvi.

Turint jautrią odą, pagrindinis efektas, kurio norima yra raminimas. Taip užtikrinama, kad oda nebus nuolat sudirgusi ir liks apsaugota nuo aplinkos veiksnių, kurie gali iššaukti nemalonių padarinių. Jautriai odai dažna netinkamos tos priemonės, kurios turi daug cheminių ingredientų. Tokiais atvejais tinka natūralesni pasirinkimai ar ekologiški kremai, kurie yra be kvepalų, alkoholio. Alavijas yra vienas iš ingredientų, kuris jautriai odai nedaro neigiamos įtakos ir kaip tik neiššaukia jokių alerginių reakcijų. Tikrai galima rasti priemonių, kuriose alavijus sudaro daugiau nei 50 procentų kremo. Tai itin tinkami kremai turint jautrią ar dažnai besialergizuojančią odą. Geriausia rinktis kremą, kuris pagamintas vandens pagrindu – taip užtikrinsite, kad kremas drėkins, ramins ir nesuerzins odos.

Vyresnio amžiaus moterims ar vyrams dažnai reikia priemonių, kurios padėtų pristabdyti raukšlių atsiradimą, stangrintų odą ir leistų pasidžiaugti drėkinimu, kuris labai svarbus odai senstant. Puikios priemonės vyresnei odai gali būti su pieno rūgštimi, AHA rūgštimi bei hialurono rūgštimi. Taip pat padeda ir kremai su retinoliu, kurie padeda odai vis atsinaujinti, dėl ko sumažėja raukšlių atsiradimo tikimybė. Dažnai kremai su tokia sudėtimi būna brangesni, tačiau prabangūs ingredientai tikrai padeda pagerinti odos būklę. Odą nuo senėjimo saugo ir vitaminas E bei A, nes tai natūralūs antioksidantai, gerinantys elastingumą. Jei nerandate sau tinkamo kremo, visuomet galima nusipirkti šių vitaminų lašelių ir įlašinti kelis lašus į savo naudojamą kremą.