Namams

Kaip pigiai įsirengti arba atsinaujinti butą

Būsto įsigijimas ar įrengimas – daug finansų, nervų ir kantrybės reikalaujantis procesas. Net ir labai atidžiai planuojant ir skaičiuojant, dažniausiai susiduriame su problema, jog tam tikras buto įsigijimo ar įrengimo etapas viršijo mūsų planuota biudžeta. Tokiais atvejais dažniausiai pradedame ieškoti metodų, kaip pigiai įsirengti būstą. Dažniausiai taupoma kokybės sąskaita – žmonės renkasi pigias įrengimo medžiagas, baldus, buitinę technika. Toks taupymas dažniausiai atneša dar didesnius nuostolius – po metų ar dviejų butui/namui vėl prireiks remonto. Tam, kad nepakliūtumėte į užburtą remontų ratą, pasidalinsime su Jumis metodais, kaip kokybiškai ir už prieinamą kainą įsirengti ar atremontuoti Jūsų būstą.

Kruopščiai planuokite

Mąstydami, kaip įsirengti ar atsinaujinti būstą, susidarykite aiškų veiksmų ir pirkimų planą. Visų pirma, REALIAI įvertinkite savo finansinius pajėgumus, parenkite preliminarią būsto įrengimo sąmata ir pagal ją nuspręskite, kokių priemonių, buitinės technikos elementų ir meistrų paslaugų prireiks Jūsų sukurto plano įgyvendinimui. Stenkitės vengti impulsyvių užgaidų ir į būsto įrengimą žiūrėkite pragmatiškai, įvertinkite visus ateityje galinčius atsirasti faktorius. Pirkite tik medžiagas, kurios įtrauktos į Jūsų plano sąrašą, venkite impulsyvaus pirkimo – nuo parduotuvių lentynose esančių medžiagų pasiūlos gali taip apsvaigti galva, jog galite to nepastebėdami keletą kartų viršyti planuojamą biudžetą arba kardinaliai pakeisti savo planus.

Taip pat labai svarbus planavimo aspektas – kantrybė. Stenkitės neskubėti. Remontui ruoškitės iš anksto – prekių ar paslaugų pradėkite ieškoti likus pusmečiui iki planuojamos remonto datos. Taip įrangą ir statybų medžiagas įsigysite daug pigiau : gaudikite įvairias akcijas, spec. Pasiūlymus, pasinaudokite į užsienį vykstančių draugų paslaugomis. Neskubėkite – juk statybinės medžiagos galiojimo laiko neturi, o sutaupytos pinigų sumos gali užtekti kokybiškoms atostogoms!

Kritiškai vertinkite savo norus

Stenkitės kiekvieną savo norą pagrįsti ilgalaike nauda. Pavyzdžiui, jeigu Jums nusibodo sporto salėje laukti eilės prie treniruoklio, tai nereiškia, jog Jums būtina įsirengti sporto salę namuose. Tai kainuos daug pinigų, o entuziazmas greičiausiai dings po mėnesio ar kelių. Todėl stenkitės savo norus vertinti labai objektyviai. Venkite impulsinių sprendimų – leiskite smegenims „susigyventi“ su mintimi. Jeigu laikui bėgant idėja vis vien nedingsta iš Jūsų galvos ir nepraranda aktualumo – imkitės jos.

Apsipirkinėkite internetu

Ar kada nors susimąstėte, kiek kainuoja fizinės parduotuvės išlaikymas? Patalpų nuoma, atlyginimai darbuotojams, komunaliniai mokesčiai – visa tai sudaro nemažą galutinės produkto kainos dalį. Todėl rekomenduojame prikti svetainėse, kuriuose statybinės medžiagos, buitinė technika ir baldai internetu parduodami. Taip ne tik sutaupysite, bet ir gausite daug platesnę prekių ir paslaugų pasiūla, todėl daug greičiau surasite Jums tinkamiausią variantą. Pirkdami internetu taupote savo laiką ir pinigus!

Netingėkite padirbėti patys

Nei vienas iš mūsų, žinoma, nėra ir negali būti visų galų meistru, tačiau tam tikri remonto ir būsto įrengimo darbai gali būti lengvai atlikti savarankiškai. Jeigu, pavyzdžiui, santechnikos ar elektros darbų nerekomenduojame atlikti patiems neturint tam tikro išsilavinimo, išnešti statybines šiukšles ar nuplėšti senus tapetus sugebės beveik kiekvienas! Remonto darbai – tai puiki galimybė produktyviai praleisti laiką su draugais ar šeima. Žinoma, nors patys atlikdami tam tikrus remonto darbus sutaupysite pinigų, nepamirškite, jog tai pareikalaus daug laiko ir jėgų, todėl stenkites realiai vertinti savo galimybes tam, kad malonūs remonto rūpesčiai netaptų nepakeliama našta. Nereikėtų persistengti ir po sunkios darbo dienos papildomai diena iš dienos vargti įrenginėjant būsta. Būtinai įvertinkite protingą darbo ir poilsio režimą.